CT-Meд

• Паркінг,
  • Аптека в клініці,

Медичний центр Diagnosis спеціалізується на проведенні мультиспіральної комп’ютерної томографії (МСКТ). Обстеження проводяться згідно міжнародних протоколів, рекомендованих Європейською асоціацією радіологів (ESR) ще

• Сб-Вс: выходной

ул. Ивасюка, 31. На карті

Личаківський

Схожі діагностичні центри в інших районах міста Львова:

Кабінет комп’ютерної томографії CT-med створений у 2015 році. Він розташований на базі Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю.Липи.

Комп’ютерна томографія –  рентгенівський метод обстеження, що дозволяє діагностувати захворювання на ранніх стадіях з мінімальним променевим навантаженням для пацієнта. Обстеження триває лічені секунди та є комфортним для пацієнтів. Сучасне обладнання у поєднанні з новітніми протоколами обстежень та кваліфікованим персоналом  є запорукою якісного обстеження та своєчасної діагностики.

Всі обстеження проводяться на комп'ютерному томографі Simens Somaton Emotion (країна-виробник Німеччина) та згідно міжнародних протоколів, рекомендованих Європейською асоціацією радіологів (ESR)

Все було супер у цьому кабінеті. Пройшло все класно.

Олег, 03.04.2024

г. Львов, ул. Шевченко, 62. На карті