Дельта Мед на Личаківській

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Дельта Мед - це українсько-ізраїльський багатопрофільний медичний центр. Діагностика та лікування у клініці проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів. Дельта Мед об'єднав команду провідних спеціалістів з багатим клінічним досвідом та науковим добутком. Основними напрямками роботи є консультативний, діагностичний, денний стаціонар, хірургія одного дня. ще

вул.Личаківська 129. На карті

Личаківський

Дельта Мед  –  це українсько-ізраїльський багатопрофільний  сучасний медичний центр, який надає широкий спектр медичних послуг для всієї родини.

Переваги центру є команда провідних спеціалістів з багатим клінічним досвідом та науковим добутком та передове обладнання експертного рівня, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. Завдяки високій ефективності діагностичних заходів, фахівці Дельта Мед призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Лікарі клініки розробили декілька програм комплексного обстедення організму - Чек Ап, які дозволяють пацієнтам  визначити стан свого організму, вчасно діагностувати схильність до захворювань.

Основиними  напрямками роботи клініки є –

• Консультавний   (онкологія, хірургія, гінекологія, урологія, терапія, кардіологія, травматологія, неврологія, психологія, проктологія, мамологія, гастроентерологія, інфекціологія, отоларингологія, дерматологія, ендокринологія, дерматологія, гематологія, ревматологія, імунотерапія, масаж та інші)
  • Діагностичний (УЗД діагностика, ендоскопія, біопсія, дерматоскопія, лабораторна діагностика, ЕКГ, Електронейроміографія  та інші)
  • Денний стаціонар – хіміотерапія, імунотерапія та симптоматична терапія.
  • Хірургія одного дня (гінекологія, урологія, травматологія, судинна хірургія  та інші)

На даний час  у клініці налічується близько 1000 медичних послуг для всієї родини. Безкоштовною послугою є – «порада лікаря», це коротка консультація пацієнта з лікарем, де пацієнт має можливість отримати відповіді на свої запитання.

Унікальною послугою у Дельта Мед є «Друга думка» - це консультація ізраїльського спеціаліста, а також можливість продовжити лікування пацієнтів у Ізраїльській  лікарні  Іхілов. У Дельта Мед турбуються про Вас і Ваше здоров'я!

Сподобався лікар, що проводив мені електронейроміографію.

Богдан, 13.05.2024

Лікар діагностики дуже приємний, досвідчений, все пояснив, розказав які дії потрібно робити надалі, все було дуже приємно. Зауважень не було до персоналу

Степан, 02.05.2024

Зручна клініка, ввічливий та уважний персонал, проведенням діагностики задоволена.

Валерія, 07.02.2024

ул. Караджича, 29 Б.