Центр Відновлення зору Анатолія Совви у Львові

• Паркінг,

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» - це розвинена мережа клінік у Західній Україні з потужною модернізованою лікувально-діагностичною базою. Центр у Львові пропонує комплекс сучасних діагностичних, терапевтичних методик, що сприяють ефективному лікуванню різних дефектів зору ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Панча, 5. На карті

Шевченківський

Медичний центр «Відновлення зору Анатолія Совви» у місті Львів запрошує пацієнтів пройти високоякісні офтальмологічні послуги. В клініці працюють тільки досвідчені фахівці із вищою медичною освітою. Постійно підвищують свої навички роботи на курсах, семінарах та майстер-класах.

Клініку облаштували операційною, відділенням для діагностики, а також власною оптикою. Можливе проведення діагностики для дорослих та дітей, технологіями закордонного виробництва. Це допомагає фахівцям швидко та якісно встановити діагноз пацієнта. Саме завдяки досвіду роботи лікарів та інноваційним технологіям - медична установа процвітає.

В медичному центрі ви зможете отримати комплексну діагностику і терапевтичні маніпуляції для того, щоб зупинити розвиток офтальмологічних хвороб. На базі медцентру лікарі проведуть такі дослідження, як:

• томографія сітківки;
  • глаукомне обстеження;
  • біомікроскопію рогівки;
  • обстеження рефракції ока;
  • зможуть підібрати оптичні прилади для покращення зору;
  • консультативний прийом провідного спеціаліста;
  • кератопографічна діагностика;
  • лазерне лікування катаракти;
  • лазерна дісцизія;
  • лікування методикою крослінг.

В клініці надають домогу пацієнтам, яких торбують такі захворювання, як:

• короткозорість;
  • далекозорість;
  • астигматизм;
  • глаукома;
  • макулопатія;
  • рефракційна зміна кришталика.

ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

ул. Угорская, 12. На карті

Сиховский