МДЦ Експерт Кропивницький

МДЦ Експерт Кропивницький — це діагностичний центр, у якому проводять дослідження і з використанням інноваційних технологій зарубіжного виробництва. У ДЦ працюють досвідчені лікарі, які можуть швидко і якісно діагностувати патологію у пацієнтів ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

пр. Університетський, 2/5. На карті

МДЦ Експерт надає можливість жителям Кропивницького отримувати якісні діагностичні послуги на сучасному і сертифікованому обладнанні закордонного виробництва.

Обладнання

У центрі доступне таке обладнання, як:

• Ультразвуковий апарат Toshiba APLIO ™ 400. Якісно візуалізує стан внутрішніх органів.
  • Комп'ютерний томограф (КТ) Toshiba «Aquilion 16». Допомагає краще оцінити стан організму, поширеність і розвиток патологічного процесу.

Переваги діагностичних центрів «Експерт»:

• Сучасне обладнання
  • Консультації досвідчених фахівців
  • Доступні ціни
  • Комфортні умови проведення діагностики
  • Широкий вибір діагностичних послуг

Візитом залишилась задоволеною, усе зробили оперативно, й висновок за УЗД судин отримала швидко. Багато де робила таку діагностику, тому знаю де та як, яке відношення.

Татьяна, 01.05.2024

Візитом задоволена, бо там працює привітний та професійний персонал.

Ангеліна, 19.04.2024

Персонал клініки ввічливий, доброзичливий, діагностику провели добре, задоволена візитом

Надія, 10.04.2024

Задоволена обслуговуваннм, мене прийняли навіть раніше, ніж було заплановано, дякую.

Ольга, 09.04.2024

Сподобалась клініка. Все пройшло швидко і кваліфіковано.

Микола, 30.01.2024