Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській

• Аптека в клініці,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській — це сучасний медичний центр, який надає діагностичні дослідження для дорослих і дітей. Фахівці центру проводять такі дослідження, як: біопсія, УЗД-діагностика; функціональна діагностика та інше ще

• Пн-Вс: 7:30-21:00

просп. Леоніда Каденюка, 17-В. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Клініка Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській це діагностичний центр, у якому надають можливість пройти дослідження внутрішніх органів на сертифікованому обладнанні нового покоління.

Послуги

В Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській можуть надати такі діагностичні дослідження, як:

• біопсія;
  • електрокардіографія;
  • доплерографія;
  • УЗД-діагностика;
  • УЗД-діагностика у зв'язку з вагітністю;
  • кольпоскопія.

Діагностика пройшла у нас чудово. Все було добре, у клініці дуже чисто та прекрасний, приємний персонал.

Наталя, 18.04.2024

Послугами клініки користуємося з моменту відкриття клініки, діагностику провели добре, роботою клініки задоволені

Володимир, 27.03.2024

Комфортна клініка, рентген зробили швидко, якісно. Дякую.

Анна, 05.03.2024

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, яка проводила мені УЗД, була досвідчена та змогла мені допомогти.

Ксенія, 20.02.2024

Клініка гарна, сучасна, але в мене виникло відчуття, що діагностику робили поспіхом, до того ж спочатку потрібно було, щоб фахівець переглянув висновки аналізів, але поки я не нагадала ніхто про них не згадав, й наприкінці, мене не попередили, що роздруківка висновку не входить в кошт діагностики й за неї потрібно сплачувати окремо.

Світлана, 20.01.2024