Сіті Клініка на просп. Науки

• Паркінг,
  • Генератор в клініці,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Сіті Клініка («ЕЙР КЛІНІКА») на проспекті Науки – це одна з філій Сіті Клініки, сучасного багатопрофільного медичного центру для всієї родини. ще

• Вс: 9:00-17:00

просп. Науки, 30. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська, м.Деміївська

Сіті Клініка – сучасний медичний центр, створений для допомоги всій родині. У нас комфортно та швидко можна розв’язати будь-яку проблему, тому наші пацієнти спостерігаються в клініці багато років.

Сучасна діагностика дозволяє точно виявити причини захворювання, що сприяє одужанню у найкоротший термін. Беремо всі аналізи, проводимо експертну ультразвукову діагностику, ендоскопію шлунку та кишківника, лор-органів, жіночої та чоловічої  статевої сфери.

У Сіті Клініці працюють лікарі-терапевти, фахівці вузького профілю, хірурги різних спеціальностей.

Більшість хірургічних втручань не потребують тривалого стаціонарного перебування і через 1-2 доби наші пацієнти повертаються до звичного способу життя. Маємо великий досвід спостереження за вагітністю – видаємо всю належну документацію.

Ми співпрацюємо з електронною системою охорони здоров’я, зі страховими компаніями, видаємо рецепти на ліки. Якщо ви маєте медичну страховку, ви отримаєте всю допомогу за вашим полісом, у тому числі – листок тимчасової непрацездатності.

Завдяки тому, що в клініці завжди доступний широкий спектр різноманітних послуг, ви можете спланувати візит одного дня і зробити повний розширений чек-ап свого стану здоров’я – для цього створені спеціальні програми для жінок та чоловіків різного віку.

Філіали Сіті Клініки зручно розташовані на правому та лівому березі, що робить нас максимально доступними. У нас немає вихідних – адже Вам кожного дня може знадобитися Ваш лікар!

Я дуже задоволений сервісом, все вчасно, якісно. Дякую!

Олексій, 13.08.2024

Очень хорошая клиника, мне очень понравилась, я очень доволен, всегда буду обращаться. Я получил полностью услуги, у меня все хорошо. Доктору диагностики огромное спасибо!

Андрій, 02.08.2024

Задоволений відвідуванням клініки, візит влаштував, зауважень немає, проведення діагностики сподобалося, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Роман, 11.07.2024

Охайний заклад, професійний персонал з почуттям гумору.

Олександр, 02.07.2024

Гастроскопію зробили чудово, лікар діагност добре усе пояснив.

Діана, 26.06.2024

вул. Анни Ахматової, 46а.