Репродуктивна клініка «ЛІТА»

Клініка репродуктивної медицини «LITA» - надає інноваційне обладнання в сфері репродуктології ще

вул. Дніпровська набережна, 28. На карті

Дарницький , м.Осокорки

У клініці «LITA» фахівці працюють з новітнім обладнанням. Наприклад, станція для проведення процедури запліднення in vitro з сучасною системою мікроманіпуляторів останньої версії і лазером Lykos, завдяки якому можна проводити допоміжний лазерний хетчинг і біопсію ембріонів. За допомогою сучасного обладнання лікарі проводять комплексну діагностику для виявлення причин безпліддя, індивідуально підбирають ефективні методи лікування, використовують методи допоміжних репродуктивних технологій.

Клініка оснащена електронною системою захисту даних і біологічного матеріалу IVF-ID.

Ця система здійснює перевірку і контроль відповідності зашифрованих за допомогою електронних чіпів даних пацієнта з даними на контейнерах і пробірках з біологічним матеріалом, що виключає людський фактор. А це означає, що в клініці неможливо переплутати або втратити інформацію про пацієнта

Сподобалось відношення персоналу, те що прийняли вчасно. Усе пройшло чудово.

Михайло, 19.03.2024

Сподобались сервіс, якість обслуговування та привітний персонал.

Денис, 20.02.2024

Сподобалося у клініці.  Все добре пройшло.

Максим, 06.02.2024

Прийшлося трошки почекати, але в загальному клініка сподобалась.

Андрій, 30.01.2024

ул. Никольско-Слободская, дом 8, офис 2403. На карті