3 відгуки

ФармаКлінік

• Генератор в клініці,
  • Оплата карткою,

PharmaClinic - це медичний центр, де пацієнти можуть крім консультацій лікарів пройти діагностичні процедури, зокрема - електрокардіографію. ще

• Пн-Сб: 8:00-21:00
  • Нд: 9:00-18:00

вул. Бойчука, 1/2. На карті

Печерський , м.Звіринецька

Схожі діагностичні центри на інших метро станціях міста Києва:

Зробити одним з найбільш недорогих, швидких і безпечних досліджень - електрокардіограму можна в медичному центрі PharmaClinic. Фахівці центру проведуть аналіз електрокардіограми. Він дасть найбільш точну оцінку проблем серцевого ритму у пацієнта. Також можна діагностувати кровопостачання м'яза серця, діагностувати схильність до серцевих нападів, знайти відхилення в роботі серцево-судинної системи та ін.

Як проводиться електрокардіографія

Суть методу діагностики

Кардіографія проводиться за допомогою спеціальних приладів - електрокардіографів. Проходить все наступним чином: на груди, ноги і руки пацієнта накладаються невеликі електроди, які реєструють електричну активність серця. По кривій, в яку збираються на моніторі дані від імпульсів, можна визначити, наскільки правильно працює серце пацієнта.

У PharmaClinic можна пройти стандартну кардіографію в 12 відділеннях і електрокардіографію з розшифровкою.

Быстро, качественно . Нету негативных моментов.

Світлана, 16.02.2018

ул. Владимира Винниченка (ранее Ю. Коцюбинского), 14. На карті