3 відгуки

Медичний центр «Верона»

Медичний центр «Verona» - це багатопрофільний медичний заклад, в якому пацієнти можуть отримати висококваліфіковану медичну допомогу фахівців різного медичного профілю. А також є відмінна можливість пройти ультразвукову діагностику внутрішніх органів, судин і суглобів і здати аналізи на лабораторні дослідження прямо в стінах установи. Крім того тут працює кабінет косметології і масажу ще

• Нд: вихідний

с. Софіївська Борщагівка, вул. Івана Франка, 6. На карті

Святошинський, Микільська Борщагівка

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Медичний центр «Verona» - це багатопрофільний медичний заклад, в якому можна отримати висококваліфіковану медичну допомогу таких фахівців:

• гінеколог;
  • уролог;
  • педіатр;
  • сімейний лікар;
  • дерматовенеролог.

У медичному центрі також працюють досвідчені косметологи і масажисти. Це багатофункціональний медичний заклад, який надає різноманітний спектр лікувально-діагностичних послуг.

У МЦ «Verona» в ЖК «Софія» (Київ) консультативні прийоми і лікування ведуть тільки професіонали своєї справи. Команда центру складається з професорів, докторів і кандидатів медичних наук, а також лікарів вищої категорії, що дозволяє клініці бути однією з кращих в своєму сегменті.

У медичному закладі є можливість отримати висококваліфіковану допомогу гінеколога вищої категорії, онкогінеколога, хірурга. При необхідності можна здати аналізи і пройти всі види гінекологічних маніпуляцій (планування та ведення вагітності, лікування захворювань шийки матки, лікування гормональних порушень і статевих інфекцій у жінок, індивідуальний підбір методів контрацепції і т. д.).

У МЦ «Verona» використовується найсучасніший на даний момент апарат УЗД, який дозволяє побачити найменші структурні зміни в органах і системах організму. Самі процедури діагностики проходять швидко і безпечно. УЗД не має ніяких протипоказань і його можуть безпечно проходити дорослі пацієнти, так і діти. У медичному центрі фахівцями проводяться всі види ультразвукових обстежень.

Клиника новая, после ремонта, все чистое и красивое. Очень понравился администратор, внимательная и вежливая девушка. Мое первое посещение, прошло на самом высоком уровне с максимальным ощущением уюта, доброжелательности и комфорта. Хочется пожелать этому замечательному учреждению, успехов и процветания!

Елена, 08.11.2019

пр-т Петра Григоренко, 13 Б. На карті