Медичний центр «Особливі»

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Ми - команда відданих своїй справі фахівців. Нас об'єднує спільне прагнення - допомогти якомога більшій кількості родин досягти оптимального фізичного і психічного здоров'я, стати щасливими людьми. ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Хорива, 3А. На карті

Подільський , м.Контрактова площа

У медичному центрі «Особливі» працює команда сімейних лікарів, педіатрів і вузькопрофільних фахівців таких як: дерматолог, отоларинголог, офтальмолог, гінеколог, ендокринолог, УЗД діагностика. Така різнопрофільна орієнтація лікарів забезпечує індивідуальний комплексний підхід до кожної сім'ї.

Послуги медичного центру «Особливі»

• супровід дітей від народження;
  • повний спектр діагностики стану здоров'я та дитини, і дорослих;
  • рання комплексна діагностика рівня розвитку;
  • послуги стоматолога;
  • вакцинація і профілактика;
  • широкий спектр розвиваючих послуг: психологія, сенсорна інтеграція, корекційна педагогіка, логопедія;
  • реабілітаційні послуги.

Візит пройшов доволі швидко, сервіс приємний, жодних нюансів здається не було.

Євгеній, 23.04.2024

Візит до клініки пройшов добре. Усім задоволений.

Ігор, 12.01.2023

Не понравился приём и я абсолютно не понимаю почему УЗИ тут стоит так дорого. Приехала я в поликлинику вовремя, но мне пришлось ждать ещё 20 минут пока не закончится предыдущий приём. Потом позвали меня в кабинет, а УЗИ делали в соседнем кабинете, где работал другой врач, грубо говоря, мы ему мешали. Выдали мне результат УЗИ к которому не прикрепили ни одного снимка - аппарат снимки не делает, такое мне дали объяснение. И это ещё не все, на самом заключение указали всего по одному размеру уплотнений! ( я делала УЗИ во многих клиниках и обычно указывают по три параметра - глубина, ширина, высота или хотя бы 2). За что платить деньги, осталось для меня полной загадкой.

Татьяна, 29.01.2021

Хороший подход к детям. Приветливый персонал.

Макар, 26.03.2020

Ми всім задоволені, прийняли нас вчасно, навіть, трохи раніше. Все пройшло дуже добре, ввечері вже були готові результати. Дуже ввічливі дівчата в клініці.

Наталья, 28.11.2019

ул. Здолбуновская, 9Б. На карті