Відгуки про діагностичний центр Клініка Доктора Сичова

• Оплата карткою,
  • Сб-Нд: 9:00-16:00

вул. Маршала Тимошенко, 29. На карті

Оболонський , м.Мінська

Дуже сподобалася лікар УЗД спеціаліст, дуже приємна

Ніна, 26.03.2024

Клініка цілком комфортна, ввічливий та уважний персонал, гарне обслуговування, звертатимуся, дякую.

Олена, 26.03.2024

Тямущий лікар, повів добре гастроскопію, все що потрібно, показав, докладно пояснив. Жодних нарікань не маю. Залишився задоволений.

Олег, 23.03.2024

Нормально все пройшло. Клініка непогана,  перше враження про цю клініку залишилося нормальне.

Валерій, 15.03.2024

Лікар що робила гастроскопію, досить професіонально віднеслась, усе зрозуміло пояснила, навіть, я б сказала, провела невеличку консультацію, розповіла в чому плюси, в чому мінуси. Тобто після цієї діагностики можна вже й не відвідувати лікаря, отак усе докладно було все пояснено.

Ірина, 09.03.2024

Дуже сподобалося у клініці. Сама клініка хороша, комфортна та зручна.У клініці дуже хороше відношення зі сторони персоналу до пацієнтів - дуже це сподобалося у цій клініці.

Людмила, 27.02.2024

Все понравилось. Доктор УЗИ специалист все мне объяснила, все было прекрасно. Клиника тоже понравилась, очень аккуратная, чистая, есть бахилы, было комфортно. Хорошая клиника

Наталія, 21.02.2024

Задоволений прийомом та сервісом, лікар дуже швидко та кваліфіковано надав допомогу, рекомендую.

Іван, 04.02.2024

Сподобався людський фактор, підхід до роботи, усе пояснили, що не зрозуміла, перепитала.

Інна, 02.02.2024

Все нормально пройшло. Прекрасна клініка.

Ростислав, 23.01.2024

Все чудово пройшло. Мені все сподобалось. Все було швидко, привітливі люди у клініці. Я дуже задоволена.

Ірина, 16.01.2024

Все добре пройшло. Все сподобалось, додатково пройшла ще те що потрібно.

Наталія, 13.01.2024

Доволі охайно у клініці. Ввічливий персонал. Лікар сподобався.

Ірина, 26.12.2023

Привітний персонал. Все сподобалось. Все було комфортно. Лікар старався, виконував добре свою роботу.

Любовь, 07.11.2023

Мені сподобалося, що обидві діагностики мені зробили швидко і мені не довелося багато часу проводити в клініці.

Катерина, 17.11.2021

В клинике все понравилось, хорошее обслуживание и специалисты.

Ольга, 10.01.2021

Лікар УЗІ-спеціаліст професійна та ввічлива людина, уважно подивилась мої аналізи і що потрібно надалі робити. Я задоволена візитом та лікарем

Алена, 08.01.2021

Прием задержали на 30 минут, при том что это было УЗИ и надо было прийти с полным мочевым пузырём.

Сергей, 28.11.2020

Делала узд в этой клинике. Приняли, посмотрели и рассказали. Все прошло нормально

Марина, 22.10.2020

В клініці спокійно та комфортно. Лікар-УЗІ спеціаліст відповів на всі мої запитання. Все задовольнило

Аноним, 25.06.2020

Доктор-УЗИ специалист очень приятная и вежливая женщина, была ко мне очень внимательной. Я осталась довольна визитом

Марина, 04.02.2020

Меня все устраивает, УЗИ устроило полностью. Доктор сделал УЗИ расшифровал все .

Елена, 13.07.2019

Ми довго чекали, були записані на один час, а довелось довго чекати.

Катерина, 23.05.2019

Нас все устраивает. Очень хороший доктор провел доплерографию.

Елена, 15.04.2019

Нам не сподобалсь. По-перше ми чекали цілу годину, по-друге зробили неповне обстеження, деякі види обстеження були не проведені. Не дали роздруківку УЗД, дали тільки заключення, яке було написане ручкою.

Сергей, 09.02.2019

пр. Науки, 60а. На карті