Клініка Доктора Сичова

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Клініка доктора Сичова пропонує своїм клієнтам широкий спектр діагностичних послуг. Лікарі-діагности з великим досвідом, що працюють в установі, з точністю і професіоналізмом проводять основні дослідження організму, у тому числі за допомогою ультразвукової діагностики та ендоскопічних методів ще

• Сб-Нд: 9:00-16:00

вул. Маршала Тимошенко, 29. На карті

Оболонський , м.Мінська

Клініка обладнана власним діагностичним підрозділом, де проводиться великий перелік маніпуляцій, націлених на виявлення захворювань органів і систем.  Якість проведених досліджень і обладнання сучасного зразка дозволяють точно визначати патології, що з'явилися в організмі будь-який період часу назад.

У центрі надають такі послуги з діагностики:

• ЕКГ;
  • УЗД;
  • фолікулометрія;
  • ректосігмоскопія;
  • фіброгастроскопія;
  • ендоскопічна біопсія.

Переваги діагностичного центру клініки доктора Сичова:

• Якість медичної допомоги - багаторічний досвід фахівців клініки і їх міждисциплінарні знання допомагають з високою швидкістю трактувати показання приладів для діагностики.
  • Довіра - професіоналізм лікарів також полягає у дотриманні повної конфіденційності при роботі з пацієнтом.
  • Комфорт - доброзичливі лікарі проводять всі маніпуляції таким чином, щоб виключити будь-які неприємні відчуття або страх у пацієнта. Зручне розташування дозволяє добратися до клініки швидко і без обмежень.
  • Індивідуальний підхід - специфічні риси організму кожного пацієнта вимагають до себе грамотного підходу фахівця. Цим, зокрема, і займаються лікарі-діагности у клініці доктора Сичова.

Попередній запис дозволяє вам пройти необхідне дослідження рівно в той час, в яке вам зручно.

Дуже сподобалася лікар УЗД спеціаліст, дуже приємна

Ніна, 26.03.2024

Клініка цілком комфортна, ввічливий та уважний персонал, гарне обслуговування, звертатимуся, дякую.

Олена, 26.03.2024

Тямущий лікар, повів добре гастроскопію, все що потрібно, показав, докладно пояснив. Жодних нарікань не маю. Залишився задоволений.

Олег, 23.03.2024

Нормально все пройшло. Клініка непогана,  перше враження про цю клініку залишилося нормальне.

Валерій, 15.03.2024

Лікар що робила гастроскопію, досить професіонально віднеслась, усе зрозуміло пояснила, навіть, я б сказала, провела невеличку консультацію, розповіла в чому плюси, в чому мінуси. Тобто після цієї діагностики можна вже й не відвідувати лікаря, отак усе докладно було все пояснено.

Ірина, 09.03.2024

пр. Владимира Ивасюка, 4 корпус 5. На карті