Клініка Доброго Доктора

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Клініка Доброго Доктора» надає можливість пройти діагностичні процедури за такими напрямками, як гінекологія, акушерство, урологія та андрологія. У ній проводяться УЗД-дослідження, відеокольпоскопія, ехогістеросальпінгоскопія на сучасному обладнанні, що забезпечує точні результати. Не останню роль в якості проведених маніпуляцій грають лікарі, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації і вивчають нові методики. ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Урлівська, 40. На карті

Дарницький , м.Осокорки

«Клініка Доброго Доктора» оснащена новітнім обладнанням для УЗД-діагностики, а також в її стінах лікарі проводять відеокольпоскопію, ехогістеросальпінгоскопію та інші дослідження.

На кожному етапі лікарі неухильно дотримуються протоколу обстеження. Показання навіть самого кращого апарату треба вміти правильно інтерпретувати, з чим відмінно справляються фахівці «Клініки Доброго Доктора», які на постійній основі займаються підвищенням своїх кваліфікацій, беручи участь в різних з'їздах, конференціях і семінарах.

Послуги, що надаються в діагностиці «Клініка Доброго Доктора»:

УЗД:

• органів малого тазу (вагінальне, трансабдомінальне, ректальне + кольорове доплерівське);
  • молочних залоз і зон лімфовідтоку;
  • черевної порожнини;
  • нирок, сечового міхура, наднирників;
  • передміхурової залози (трансабдомінальне);
  • щитовидної залози;
  • органів мошонки;
  • судин шиї з допплерографією;
  • м'яких тканин;
  • лімфатичних вузлів;
  • слинних залоз;
  • вагітності (малого терміну, 12-13 тижні, 18-21 тижні, 33-34 тижні);
  • фолікулометрія;

відеокольпоскопія;
ехогістеросальпінгоскопія (перевірка прохідності маткових труб під контролем УЗД).

Обладнання, яке використовують в «Клініці Доброго Доктора»:

• УЗД-апарат експертного класу, який надає фахівцеві детальну картинку області, яка досліджується, що дозволяє відстежувати ефективність лікування;
  • відеокольпоскоп та ін.

В клініці чистенько, гарно, добре обслуговування, ввічливий персонал. Та й взагалі, усе на висоті, працівники - молодці.

Марія, 01.05.2024

Діагностику провели відмінно, клініка сподобалася

Інеса, 17.04.2024

Задоволена проведенням діагностики, дякую.

Олена, 20.03.2024

Дуже сподобався лікар УЗД спеціаліст, в клініці хороша апаратура, дуже гарний сервіс

Світлана, 14.03.2024

В загальному клініка сподобалася, але сама клініка дуже мініатюрна, мало у ній місця.

Ольга, 14.02.2024

пр-т Победы, 119/121. На карті