3 відгуки

«Health Diagnostiс System» на базі клініки ім. Гальченко В.В.

«Health Diagnostic System» на базі клініки ім. Гальченко В.В. надає можливість пройти якісну УЗД-діагностику серця, судин голови і шиї, а також суглобів всього організму. Для діагностичного дослідження використовують УЗД-апарат експертного класу — General Electric_ Vivid ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Народного Ополчення, 2. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

«Health Diagnostic System» на базі клініки ім. Гальченко В.В. надає можливість пройти ряд діагностичних досліджень за допомогою сучасної та сертифікованої апаратури нового покоління.

У діагностичному центрі «Health Diagnostic System» на базі клініки ім.  Гальченко В.В.  фахівці можуть запропонувати такі діагностичні послуги, як:

• УЗД серця;
  • УЗД судин голови та шиї;
  • УЗД суглобів (експертна).

Апаратура

Діагностичний центр «Health Diagnostic System» на базі клініки ім. Гальченко В.В. славиться сучасним і професійним обладнанням вищого класу. Для роботи лікарі застосовують УЗД-апарат експертного класу — General Electric_Vivid. За допомогою даного обладнання фахівці центру можуть швидко і без шкоди для організму діагностувати патологію

Ул. Елизаветы Чавдар, 13. На карті

Дарницкий