28 відгуків

Добробут «Дитяча поліклініка в Голосіївському районі»

• Оплата карткою,

Діагностичний центр «Добробут» пропонує своїм пацієнтам виключно високоякісну діагностику організму, яка проводиться на сучасному обладнанні експертного класу. В цій філії мережі діагностичних центрів «Добробут» пацієнти можуть пройти широкий перелік процедур з ультразвукової діагностики: дуплексне сканування, нейросонографію, ехокардіографію, УЗД внутрішніх органів, систем. ще

• Пн-Сб: 8:00-21:00
  • Вс: 8:00-20:00

вул. Маршала Конєва, 10/1. На карті

Голосіївський , м.Іподром, м.Виставковий центр

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Діагностичний центр «Добробут» розташований на базі Дитячої клініки в Голосіївському районі, тому всі діагностичні процедури, доступні в центрі, призначені для юних пацієнтів. В діагностичному центрі «Добробут» в Голосіївському районі представлений широкий перелік діагностичних процедур з ультразвукової діагностики.

УЗД-діагностика - група діагностичних процедур, спрямованих на дослідження тканин, а також внутрішніх органів за допомогою впливу ультразвукових хвиль.

Серед переваг ультразвукової діагностики:

• неінвазивність, що має на увазі відсутність порушень покривів шкіри, а значить, процедура є абсолютно безболісною. У рідкісних випадках пацієнти відзначають слабовиражений дискомфорт через натискання датчика на шкіру, наприклад, в області шиї;
  • доступність даного методу, адже обстеження організму за допомогою УЗ-апарату є в рази менш витратним з фінансової точки зору, ніж КТ або МРТ дослідження;
  • під час проведення процедури відсутнє іонізуюче опромінення;
  • при проведенні ультразвукового дослідження відсутня шкода для людського організму, а це значить, що дослідження можна проводити багаторазово, в тому числі і маленьким дітям;
  • завдяки проведенню дослідження в режимі реального часу, пацієнт може отримати результати УЗД всього через 5-10 хвилин;
  • відсутність підготовки до УЗД (в більшості випадків). В основному, провести УЗД можна відразу ж після консультації фахівця;
  • УЗД дає можливість детально розглянути внутрішні органи, воно є вкрай високоінформативним при дослідженні м'яких тканин.

Серед різновидів ультразвукових досліджень в діагностичному центрі «Добробут» в Голосіївському районі проводять:

• дуплексне сканування;
  • ехокардіографію;
  • нейросонографію.

Види ультразвукової діагностики:

• УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка);
  • УЗД нирок, сечового міхура, органів малого тазу;
  • УЗД щитовидної, молочної, вилочкової, слинних залоз;
  • УЗД кульшових суглобів, м'яких тканин, легенів;
  • ехокардіографія;
  • нейросонографія;
  • доплерографія судин.

Хорошая клиника, хороший врач. Всем остались довольны.

Дамир, 06.06.2018

Все было хорошо. Приняли вовремя, не ждали.

Вадим, 22.04.2018

Записали на одно время, но попали на прием на пол часа позже.

Мілан, 27.02.2018

Все быстро, квалифицированно. Порадовало, что приняли взрослого в детском отделении.

Татьяна, 13.02.2018

Все хорошо. Все отлично. Ребенок не плакал.

Тимур, 12.02.2018

ул. Маричанская, 9. На карті