106 відгуків

Мілнер Медікал, багатопрофільний клініко-діагностичний центр

• Оплата карткою,

У медцентрі «Milner-Medical» пацієнти мають можливість пройти ультразвукові дослідження лімфатичних вузлів, внутрішніх органів, залоз (молочних, слинних, передміхурової, щитовидної), м'яких тканин, органів малого таза. Також в медцентрі доступна діагностика і для жінок, які виношують дитину - скрининги у всіх триместрах, фолікулометрія, доплерографія плода. ще

• Пн-Сб: 9:00-19:00

вул. Сумська, 13. На карті

Шевченківський , м.Історичний музей

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Харкова:

У клініко-діагностичному центрі «Milner-Medical» всі бажаючі можуть отримати не тільки консультаційні послуги досвідчених фахівців, але також і пройти високоточну діагностику.

Проведення комплексного обстеження, як і діагностування організму в цілому, передбачає проведення лікарем всебічного скринінгу. І одним з найбільш ефективних, простих і безпечних методик дослідження організму є ультразвукова діагностика.

На сьогодні не існує явних протипоказань до проведення УЗД, тому пройти дане дослідження можуть і дорослі пацієнти, і діти. Також очевидною перевагою даного виду діагностики є простота проведення і атравматичність.

Обстеження організму шляхом ультразвукової діагностики дозволить лікарю підтвердити або ж виключити хвороби, що вражають черевну порожнину, органи малого тазу, серцево-судинну систему. Також УЗД дозволяє зробити оцінку судин, проконтролювати розвиток плода у вагітних.

У «Milner-Medical» представлено проведення УЗД:

• поверхневих утворень м'яких тканин;
  • залоз (слинних, молочних, щитовидної);
  • лімфатичних вузлів;
  • нирок;
  • надниркових залоз;
  • органів, розташованих в малому тазу (трансвагінальним / абдомінальним шляхами);
  • сечового міхура (з можливістю визначення залишкового об'єму сечі);
  • передміхурової залози;
  • жовчного міхура (функціональне дослідження);
  • органів, розташованих в черевній порожнині (включає дослідження жовчного міхура, печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, селезінки);
  • органів, розташованих в черевній порожнині (з можливістю дослідження функції жовчного міхура).

Також в «Milner-Medical» проводять:

• за профілем гінекології:
    • фолікулометрія;
    • доплерографію плода старше 19 тижнів;
    • доплерографію і третій скринінг (генетичний);
    • скринінг (генетичний) в I, II, III триместрах;
  • за профілем неонатології:
  • нейросонографію.

Клиника просторная, чисто и комфортно там находиться, современный ремонт, приятный персонал на рецепции. Доктор УЗИ- специалист уделила 30 сек, без наводящих вопросов, ничего не рассказывала, приходилось самому расспрашивать что и как. Я считаю что Узи должно быть более тщательным.

Ольга, 09.02.2021

Мне очень понравилось, и доктора и персонал очень порадовали. Все доходчиво объяснили. Я осталась довольна.

Дарья, 09.02.2021

Все понравилось, все квалифицированно и нормально. Удобное расположение в центре города.

Алексей, 02.12.2020

В клинике все аккуратно и чисто. Доктор УЗИ-специлист приняла и осмотрела очень быстро, дала хорошие советы, Все было сделано четко и не пришлось долго ждать доктора хотя я пришла туда заранее. Все прошло хорошо

Алена, 04.11.2020

Доктор УЗИ-специалист приветливый, все подробно рассказал что дальше нужно делать и на что обратить внимание. Визит прошел хорошо

Татьяна, 16.09.2020

Проспект Независимости, 13. На карті