МДЦ Експерт Харьків

МДЦ Експерт Харків є частиною мережі медичних діагностичних центрів «Експерт». Тут проводять всі види УЗД і КТ на високоякісному сучасному обладнанні закордонних виробників. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Сковороди, 82. На карті

Київський , м.Ярослава Мудрого

В МДЦ Експерт Харків проводять всі види УЗД та КТ.

Обладнання та послуги центру

• КТ

Вся діагностика проводиться на сучасному японському комп’ютерному томографі Toshiba «Aquilion 64».

Комп’ютерна томография (КТ) – це метод діагностики людини, за допомогою якого створюються детальні зображення органів тіла. Завдяки комп’ютерній томографії, можна оцінити стан організму, поширеність і знаходження патологічного процесу.

Офіційна "Друга думка лікаря-рентгенолога". В центрі працюють досвідчені лікарі, які мають за своїми плечима великий практичний досвід роботи в медицині. Вони постійно проходять тренінги та стажування в іноземних колег, щоб потім отримані знання застосовувати на практиці в Україні.

• УЗД

Ультразвукова діагностика проводиться на апараті Toshiba APLIO ™ 500.

Серія Aplio 500 забезпечує потужні засоби клінічної візуалізації для кількісної оцінки та втручання. Сюди входить BEAM, нова технологія, яка покращує візуалізацію ультразвуком.

На Aplio 500 присутня функція еластографії Shear Wave – це новий інструмент для неінвазивного вимірювання тканин печінки, що є альтернативою дорогих біопсій, тоді як чудова мікросудинна візуалізація (SMI) може фіксувати низькошвидкісний кровотік без необхідності контрасту або більш інвазивних способів.

Мені дуже сподобались лікарі в цій клініці, дуже уважні, надали відповіді на мої запитання, не кожен лікар такий, тому візитом до клініки я залишилась задоволеною.

Ріта, 02.08.2024

Дуже добре все було у цій клініці. Дякую.

Тетяна, 07.06.2024

Візитом залишився задоволеним, усе зробили швидко.

Станіслав, 25.04.2024

Персонал клініки дуже ввічливий, на всі питання відповіли, надали всю інформацію.  Лікар УЗД дуже уважний, я задоволена візитом в клініку

Вікторія, 05.04.2024

Дуже сподобалася ця клініка. Все було добре у цій клініці. Все супер пройшло. Клініка дуже зручна, комфортна, дуже чудовий персонал у цій клініці. Загалом клініка мені повністю підійшла.

Юрій, 25.03.2024

ул. Григория Сковороды, 31. На карті