«Мамин Дім» на Григорія Сковороди

«Мамин Дім» на Григорія Сковороди — це діагностичний центр, в якому надають ультразвукову і функціональну діагностику за допомогою сучасного обладнання нового покоління. У центрі вам зможуть запропонувати таку діагностику, як: дерматоскопія, електрокардіограма і УЗД-діагностика ще

• Пн-Сб: 9:00-17:00
  • Вс: 9:00-16:00

вул. Григорія Сковороди, 31. На карті

Київський

«Мамин Дім» на Григорія Сковороди — це центр, в якому можна пройти процедури по вузькій спеціалізації, а й діагностичні послуги.

Діагностичні дослідження

Фахівці центру для установки більш точного діагнозу проводять такі види дослідження, як:

• УЗД-діагностика;
  • електрокардіограма;
  • дерматоскопія.

Обладнання

У медичному закладі використовують сучасну, сертифіковану апаратуру, яку завозять із зарубіжних країн. У своїй роботі застосовують УЗД-апарат MyLab 50 Esaote. Це дозволяє фахівцям швидко і якісно діагностувати патологічні зміни в організмі людини за найкоротший термін.

Дуже сподобалася клініка.Все пройшло нормально, швидко та якісно.Дуже  ввічливі дівчата на рецепції, пропонували все, обслуговування було на найвищому рівні, відповіли на всі питання, все доступно пояснили. Спеціалісти у клініці дуже ввічливі та професійні.

Світлана, 29.03.2024

Все сподобалося у клініці.Було доволі нормальне обслуговування, але трішки не сподобалося, що дуже важко знайти дану клініку, важко орієнтуватися де саме знаходиться клініка.

Мілана, 04.03.2024

Комфортом у клініці задоволена, звертатимуся, дякую.

Карина, 27.02.2024

Все пройшло добре, візитом задоволений, дякую!

Дмитрий, 10.12.2023

пр-т. Петра Григоренка, 5.