38 відгуків

Лікувально-діагностичний центр «Ваше здоров'я»

Діагностичний центр «Ваше здоров'я» надає можливість для пацієнтів різної вікової категорії пройти МРТ і КТ дослідження на новітній апаратурі за приємну ціну ще

• Нд: вихідний

м. Харків, вул. Клочковська, 337а. На карті

Шевченківський

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Харкова:

«Ваше здоров'я» — це діагностичний центр, який надає можливість зробити якісну магнітно-резонансну томографію і комп'ютерну томографію. Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які подбають про Вас. Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте точний і достовірний результат вчасно.

МРТ в медичному центрі «Ваше здоров'я»

Magnetom Amira, 1,5 Тл - МРТ система закритого типу від світового лідера діагностичних систем компанії Siemens. Апарат нового покоління, який встановлений з програмним забезпеченням 2019 року, перший і єдиний в Україні томограф цієї серії. Центр використовує високопольний томограф, який дає можливість швидко і якісно проводити обстеження різних органів і систем, пацієнтів різного віку.

На обладнанні лікарі можуть проводити обстеження згідно зі світовими стандартами:

• МРТ головного мозку;
  • МРТ всіх відділів хребта;
  • МРТ м'яких тканин;
  • МРТ суглобів;
  • МРТ органів грудної порожнини;
  • МРТ черевної порожнини;
  • МРТ тазу.

Magnetom Amira 1,5 Тл. дає зображення з високою роздільною здатністю, що дозволяє точно виявляти патологічні зміни в організмі. Крім стандартних послідовностей: Т1 і Т2 зважені зображення (ОС), режими STIR, FatSat і DWI, наш томограф дає можливість проводити МР-спектроскопію і МР-перфузію (для діагностики новоутворень), безконтрастну МР-ангіографію (для оцінки магістральних артерій і вен) , динамічне контрастне посилення (для оцінки новоутворень і запальних змін).

КТ в медичному центрі «Ваше здоров'я»

В діагностичному центрі комп'ютерна томографія всіх органів і систем здійснюється за допомогою сучасного томографа SIEMENS SOMATOM go.Up, що має високі технічні характеристики (2019, с / н.№ 111449, виробник "Siemens Healthcare GmbH", кількість зрізів 32/64)

SOMATOM go.Up дозволяє виконувати сканування з низьким променевим навантаженням, проводити високоякісні ангіографічні дослідження судин з хорошим контрастним посиленням, субміліметровими зрізами і точною синхронізацією в часі.

Томограф обладнаний столом для досліджень з діапазоном сканування до 160 см і максимальним навантаженням 227 кг, що дозволяє сканувати пацієнтів з великою вагою.

Завдяки КТ-системі SOMATOM go.Up медперсонал може проводити більшу частину часу з пацієнтом — це підвищує ефективність підготовки, точність і контроль інструкцій, це більш зручно для пацієнта і дозволяє запобігти руховим артефактам.

Система SOMATOM go.Up заснована на новому мобільному робочому процесі, в ній реалізований ряд інноваційних рішень, які допомагають підвищити рівень комфорту для пацієнта і забезпечити високий рівень діагностики.

Очень понравилось обслуживание. Теперь в случае чего, буду идти в эту клинику.

Борис, 15.11.2021

У клініку звернулися зробити МРТ, а нас намагалися змусити підписати згоду і на лікування у них та на операції, на моє запитання навіщо? Мені відповіли, що це нібито на випадок клаустрофобії, вони зроблять укол і будуть мене лікувати! Я обурений таким нав'язуванням своїх послуг.

Олександр, 12.11.2021

В клинике весь персонал вежлив, предусмотрителен, доктор которая делала мне диагностику, была очень деликатна и профессиональна. Я осталась очень довольна посещением клиники.

Екатерина, 28.09.2021

Очень довольна осталась сервисом клиники. Сделали вовремя МРТ коленного сустава, на месте рассказали сколько по времени будет длиться эта процедура,  сразу отдали все снимки и на вайбер прислали результат. Очень осталась довольна оперативностью и успели посетить с результатами врача

Татьня, 20.09.2021

Не понравился сервис клиники. Описание снимка мне пообещали выдать вечером,  никто так и не выдал мне, потом перенесли на субботу тоже не выдали. Мне было нужно срочно описание забрать чтобы доктор смог назначить дальнейшее лечения. Не рекомендую

Татьяна, 18.06.2021