BABY LUCK

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Діагностичний центр «BABY LUCK» надає широкий спектр УЗД-діагностики. Усі співробітники клініки — досвідчені фахівці. Дослідження проводять на сучасному обладнанні для діагностики ще

пр. Героїв Харкова 162. На карті

Немишлянський , м.Палац Спорту

«Baby Luck» - це діагностичний центр, який надає широкий спектр досліджень для дорослих і маленьких пацієнтів.  У діагностичному центрі зібрали кращих висококваліфікованих фахівців, тому можна не переживати за якість послуг.

У кожного фахівця свій індивідуальний підхід до роботи. Лікарі приділяють максимальну увагу пацієнтові для того, щоб вирішити його проблему зі здоров'ям.

У медичному центрі «Baby Luck» використовують тільки сучасні апарати закордонного виробництва для діагностики. За допомогою цього обладнання фахівці швидко і якісно можуть діагностувати патологічні зміни в організмі людини.  А в подальшому запобігти розвитку пухлин або інших хвороб.

УЗД-діагностику відносять до неінвазивних методів дослідження.  Вона не має жодних вікових обмежень, доступна, як для молодшого покоління, так і для старшого. Не потребує ніяких особливих підготовчих етапів, за винятком деяких моментів.

У діагностичному центрі «Baby Luck» вам можуть запропонувати такі діагностичні процедури, як:

• УЗД щитовидної залози;
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка);
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) з нирками;
  • УЗД надниркових залоз;
  • УЗД нирок;
  • УЗД сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур з визначенням залишкової сечі);
  • УЗД передміхурової залози (абдомінальної);
  • УЗД судин шиї з доплерографією;
  • УЗД судин нижніх кінцівок дуплексне сканування (артерій і вен);
  • УЗД судин верхніх кінцівок дуплексне сканування (артерій і вен);
  • УЗД кульшових суглобів у немовляти;
  • УЗД колінних суглобів;
  • УЗД м'яких тканин;
  • УЗД молочних залоз;
  • УЗД органів малого тазу;
  • Фолікулометрія;
  • Рання діагностика вагітності малого терміну;
  • Перший генетичний скринінг вагітних (11-13 тижнів);
  • Другий генетичний скринінг вагітних (21 тиждень).

Дуже все  сподобалося у цій клініці. Все було добре.

Артем, 10.07.2024

Клініка сподобалася, дуже привітний персонал у цій клініці. Дякую що надали всю необхідну медичну допомогу оперативно та якісно.

В'ячеслав, 31.05.2024

Хороша, сучасна, нормальна клініка. Все було досить комфортно, зручно та гостинно. Дуже все сподобалося у цій клініці.

Віталія, 24.05.2024

Важко знайти дану клініку, немає ніяких вивісок. Ще у клініці неправомірно високі ціни на послуги, вони не відповідають тому сервісу, який є у клініці. Це моя суб'єктивна думка.

Олександр, 11.03.2024

Все было замечательно, на диагностике ребенок спокойно себя вел, было хорошее отношение, персонал приятный

Людмила, 05.03.2024

ул. Сковороды, 82. На карті