Первоцвіт, медичний центр

Медичний центр «Первоцвіт» – широкопрофільна клініка для дорослих і дітей, де надаються послуги кваліфікованих лікарів різних спеціальностей, проводиться інструментальна та лабораторна діагностика, а також послуги з нетрадиційної медицини. ще

• Сб-Вс: 9:00-19:00

вул. Новооскольська, 8-в, м. Ірпінь, Київська обл.. На карті

Схожі діагностичні центри в інших районах міста Ірпеня:

Високий професіоналізм співробітників в поєднанні з висококласним апаратним забезпеченням дозволяє правильно діагностувати захворювання ще на стадії ранніх доклінічних порушень.

Техніка в дослідницькому центрі клініки «Первоцвіт»

• Медичний центр «Первоцвіт» оснащений сучасним діагностичним обладнанням.
  • Всі види ультразвукових досліджень проводяться на новітньому японському обладнанні досвідченими лікарями-діагностами. Зокрема використовується апарат Accuvix XG - ультразвуковий сканер компанії Samsung Medison. Це техніка експертного класу (версія XG) з кольоровим, двонаправленим енергетичним, тканинним, импульсно- і постійно-хвильовим доплером, тривимірним УЗД в реальному часі і еластографією.

Склалося враження що УЗіст хоч і молодий дуже кваліфікований. Ми задоволені.

Лилия, 17.12.2020

В клинике чисто, уютно. Доктор УЗИ- специалист великолепный человек и приятный в общении.

Алина, 20.01.2020

Чистенько, уютно. Доктор хорошо провела исследование и все описала.

Анна, 18.06.2018

Достаточно обходительный персонал, все очень хорошо.

Евгений, 04.05.2018

ул. Университетская 2/1 корп.3. На карті