Doctor24

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Doctor24 —приватна багатопрофільна клініка з послугами вузьких спеціалістів. У нас є можливість пройти УЗД обстеження, здати аналізи, послуги денного стаціонару. Однією з переваг лікарів Doctor 24 є швидкість реагування на потреби пацієнтів: виїзд лікаря та медсестри додому за 15-50 хв від моменту виклику. Також ми надаємо консультації онлайн. ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

м. Ірпінь вул. Соборна 9. На карті

Doctor 24 – приватна багатопрофільна клініка у м. Ірпінь, в якій ви можете отримати допомогу вузьких спеціалістів, які працюють за стандартами доказової медицини, а саме:

• Терапевта

• УЗ-діагностика
  • Аналізи
  • Денний стаціонар
  • Видача довідок

Засновник клініки, Корнутяк Анатолій Миколайович, є практикуючим лікарем й чітко розуміє яким має бути сучасний якісний медичний сервіс: вчасність, оперативність, кваліфікація та дотримання протоколів лікування.
Клініка маємо приємний дизайн всередині, зручну локацію на центральній вулиці міста, достатньо парко місць, єдиний корпоративний номер для дзвінків клієнтів, доступний прайс.

Дуже гарне, уважне ставлення. Лікар УЗД, була дуже уважною й навіть без моїх підказок побачила застарілі, хронічні проблеми. Візит пройшов добре, усім задоволена.

Олена, 16.03.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Микола, 12.03.2024

Сподобалося у клініці, все пройшло доволі добре. Було усе на найвищому рівні.

Роман, 29.02.2024

Діагностика пройшла добре, все зробили швидко, акуратно та інформативно, дякую.

Валентина, 19.02.2024

Робили виклик діагностику на дому, робили кардіограму, все чудово. Медсестра все підказала. Недорого, швидко і те що нам потрібно, хороший персонал

Володимир, 24.11.2023

ул. Г. Сковороды 23. На карті