Шпиталь Шептицького в Ірпені

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Шпиталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров'я і любові! Клініка - унікальний медичний заклад, в якому із турботою і любов'ю підходять до лікування кожного свого пацієнта: будь то дорослі або діти. Медичний заклад було засновано ще в 1903 році, що видається українським благодійником митрополитом Андрієм Шептицьким. А сьогодні – Госпіталь це не просто лікарняний заклад а шпиталь, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, яке об'єднує медичну та психологічну підтримку. Це саме той заклад, де Ви будете відчувати увагу та професіоналізм кожного працівника. На сьогоднішній день клініка Шептицького в Тернополі надає широкий спектр послуг. ще

• Нд: вихідний

вул. Антонова 4б. На карті

На сьогоднішній день клініка Шептицького в Тернополі надає широкий спектр послуг:

• сімейна медицина
  • урологія
  • гінекологія
  • вакцинація
  • ведення вагітності

А також: функціональна діагностика (ЕКГ, холтер), УЗІ, лабораторні дослідження.

Так що зустрінемось в професійній клініці здоров'я і любові!

Обслуговування на належному рівні, діагностику зробили гарно, я задоволений, дякую.

Макисм, 15.05.2024

ул. Университетская 2/1 корп.3. На карті