Центр відновлення зору Анатолія Совви в Хмельницькому

• Паркінг,

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» - це розвинена мережа клінік у Західній Україні з потужною модернізованою лікувально-діагностичною базою. Центр в Хмельницькому пропонує комплекс сучасних діагностичних, терапевтичних методик, що сприяють ефективному лікуванню різних дефектів зору ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Святослава Хороброго, 7. На карті

Філіал «Центру відновлення Зору Анатолія Совви» у м. Хмельницькому, пропонує повний спектр офтальмологічних послуг з використанням сучасного обладнання. Прийом проводять кваліфіковані офтальмологи, які надають професійну медичну допомогу, а також повну інформацію пацієнту про методики лікування очної патології. Центр обладнаний сучасною операційною та діагностичним відділення з новітнім обладнанням, а також власним відділенням оптики. В стінах центру створені сприятливі та комфортні умови для пацієнтів. Успішна робота центру та добра репутація побудована на команді професійних спеціалістів.

Послуги, які надаються в хмельницькому філіалі «Центру відновлення зору Анатолія Совви»:

• Комп'ютерна діагностика зору
  • Підбір окулярів та лінз для контактної корекції
  • Консультативний прийом офтальмолога
  • Диспансерне спостереження пацієнтів  короткозорістю, глаукомою, діабетичною ретинопатією та макулопатією
  • Рефракційна заміна кришталика
  • Лазерне лікування катаракти з імплантацією ІОЛ
  • Лазерна дисцизія
  • Лазерна іридектомія
  • Кріоретинопексія
  • Оптична Когерентна Томографія

Сподобалася клініка, все добре пройшло. У клініці  дуже гарне обслуговування.

Оксана, 29.02.2024

Я дуже задоволена обстеженням. Мені приділили дуже багато уваги.

галина, 30.05.2019

ул. Соборная, 29. На карті