DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Консультативно-діагностичний центр «DailyMedical» спеціалізується на сучасній діагностиці дорослих, дітей з народження і підлітків. Всі діагностичні дослідження проводяться провідними лікарями-діагностами Дніпропетровська на експертному обладнанні, серед якого ультразвуковий апарат преміум класу LOGIQ C5 Premium від GE Healthcare (Великобританія). Також в медичному центрі «DailyMedical» маленьким пацієнтам видається широкий спектр функціональної діагностики головного мозку, серця, легенів, діють комплексні програми обстеження всього організму. ще

• Нд: вихідний

пр. Гагаріна, 99Д. На карті

Шевченківський

Дніпропетровський консультативно-діагностичний центр «DailyMedical» є сучасним медичним центром, де крім медичної допомоги, пацієнтам виявляються експертні діагностичні послуги під керівництвом провідних фахівців функціональної та ультразвукової діагностики міста.

Перелік досліджень, які проводяться в медичному центрі «DailyMedical»:

• ультразвукові дослідження:
  • УЗД органів черевної порожнини і кожного органу окремо;
  • УЗД малого тазу;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД вилочкової залози;
  • УЗД лімфовузлів;
  • УЗД молочних залоз;
  • УЗД кульшових суглобів;
  • УЗД всього організму дитини до року;
  • ехокардіографія (ЕхоКГ);
  • (РЕГ) реоенцефалографія (РЕГ);
  • (ЕхоЕС) ехоенцефалоскопія;
  • (ЕхоЕГ) ехоенцефалографія;
  • спірометрія і ін.

Діагностичне обладнання консультативно-діагностичного центру «DailyMedical»

Ультразвукова система преміум класу LOGIQ C5 Premium від провідного виробника Європи - британської компанії GE Healthcare. Безперечною перевагою даного апарату є його оснащення ексклюзивною технологією компанії GE Healthcare - TruScan, яка забезпечує чудову якість одержуваних зображень і майже безмежні можливості в обробці даних.

Додаткові можливості LOGIQ C5 Premium:

• Tissue Harmonic Imaging - дозволяє в рази збільшувати контрастність і деталізованість зображення;
  • TruAccess - технологія для обробки «сирих» даних;
  • LOGIQ View - можливість панорамного сканування з проведенням вимірів і ін.

Портативний ехоенцефалосклоп Сономед-315Р, який використовується для вимірювання лінійних структур мозку шляхом визначення міжполушарової асиметрії для діагностики об'ємних уражень. Сономед-315Р має кілька режимів проведення діагностики: А, 2А, А + А + Т, що забезпечує високу швидкість скринінгове обстежень.

Діагностичний автоматизований комплекс КАРДИО +, який поєднує в собі електрокардіограф, реограф і спірограф для діагностики роботи серця, головного мозку і легень.

Функціональні характеристики кардіографа:

• 12-канальна обробка сигналів;
  • моніторинг ЕКГ - сигналу;
  • автоматичний аналіз параметрів електрокардіограми;
  • формування вектор-кардіограм та ін.

Функціональні характеристики реографа:

• одночасний прийом даних по трьох каналах (2 - реографічного, 1 - ЕКГ);
  • автоматичний аналіз реоенцефалографія;
  • автоматичний аналіз повної реовазографії та ін.

Функціональні характеристики спірометру:

• автоматичний аналіз параметрів спокійного дихання;
  • автоматичний аналіз життєвої ємності легень;
  • автоматичний аналіз форсованого видиху і ін.

В консультативно-діагностичному центрі «DailyMedical» з увагою і турботою ставляться до кожного пацієнта. Так, перед дослідженням дитину оглядають, діагностика проходить в невимушеній і ігровій формі без стресу.

Хорошая клиника, все вежливые, клиника понравилась. Доктор диагностики на все вопросы ответил, проконсультировал, вопросов нет, прием понравился

Владислав, 04.07.2024

Дуже все сподобалося у даній клініці. Комфорт перебування був чудовий, загалом все пройшло на досить хорошому рівні, все було добре.

Андрій, 06.06.2024

Это мой первый медицинский центр который относиться так вежливо и берет оплату после обследование. Все прошло очень хорошо

Юлія, 30.05.2024

Процедуру зробили якісно, я задоволений, дякую.

Сергій, 29.05.2024

Лікар діагностики гарно ставиться до пацієнтів, на всі запитання відповіла, дала рекомендації. Я дуже задоволений візитом до лікаря. Клініка чиста, персонал чемний, приємно зустріли

Сергій, 06.05.2024

пр-т Слобожанский, 70-Б. На карті