4.7
25 відгуків

Консультативний медичний центр

Кабінет урології та ультразвукової діагностики об'єднав в собі можливість отримання кваліфікованої консультації лікаря уролога-андролога, лікаря сексопатолога, а також, при необхідності, можливість проведення ультразвукового дослідження внутрішніх органів. Прийом веде лікар першої категорії. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Космічна, 13к. На карті

Соборний

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри на інших метро станціях міста Дніпра:

У кабінеті урології та ультразвукової діагностики при первинній консультації у зручний для пацієнта час в спокійній, комфортній обстановці проходить бесіда, в ході якої детально з'ясовується початок виникнення захворювання і його розвиток. Проводиться фізикальне обстеження, при необхідності - взяття матеріалів для лабораторних досліджень і ультразвукова діагностика (УЗД).

У разі виявлення захворювання призначається комплексне лікування відповідно до протоколів з надання медичної допомоги, прийнятим Міністерством охорони здоров'я України, з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта.

До кабінету урології та ультразвукової діагностики обращаютси з такими проблемами:

• простатит;
  • варикоцеле;
  • сечокам'яна хвороба;
  • нетримання сечі;
  • пієлонефрит;
  • синдром хронічної тазової болі;
  • цистит;
  • інші захворювання сечостатевої системи.

Ми прийшли в клініки, а нас навіть не помітили. Персонал на ресепшен на нас уваги не звертав, шукали лікаря по кабінетах. Більше в цю клініку не підемо.

Євгенія, 19.10.2020

Все было очень сдержанно, доктор узи хороший специалист, все доступно объяснил. Мне все понравилось. Клиника мне не понравилась, девочки на рецепции не были со мной вежливы.

Наталья, 01.07.2020