6 відгуків

До та Після

• Оплата карткою,

Клініка «До і Після» — центр здоров'я, краси і молодості для сучасних і прогресивних жінок, які люблять і цінують себе, а також свого часу. Основний напрямок клініки — анти-ейдж медицина. Користуючись принципами доказової медицини фахівці клініки покращують якість і тривалість життя ще

• Пн-Сб: 10:00-19:00
  • Нд: вихідний

вул. Короленка, 8. На карті

Центральний

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри на інших метро станціях міста Дніпра:

Клініка «До і Після» надає свої послуги для сучасних жінок різного віку, які цінують себе і свого часу. Основний напрямок діяльності — антиейдж (антивікова) медицина.

Фахівці клініки вирішують в першу чергу внутрішні проблеми організму, нормалізують і налагоджують роботу всіх органів і систем. І тільки потім працюють з антивікової «упаковкою» — профілактикою старіння шкіри і корекцією зовнішніх змін.

Діагностика

• Діагностичні дослідження організму, у тому числі УЗД всіх органів і систем.
  • Діагностичні дослідження шкіри для визначення рівня вологості, еластичності, жирності.
  • Дерматоскопічне дослідження шкіри, біопсія з наступним гістологічним дослідженням.
  • Діагностика волосся — цифрова відео трихоскопія волосистої частини голови.

У клініці пропонують велику кількість пакетних антіейдж-програм, комплексних обстежень фахівців, завдяки яким поліпшується якість життя кожної нашій жінки і в фізичному, і в психологічному, і в сексуальному аспектах. Тут пропагують ранню діагностику та профілактику захворювань, що дає надійний, ефективний результат взаємодії нашого пацієнта з лікарем.

Лікарі клініки «До і Після» щиро піклуються про кожного клієнта, не проводять гіпердіагностику, що не залякують і не призначають зайвих досліджень і лікування, уважно і відповідально ставляться до вирішення ваших проблем зі здоров'ям і самопочуттям.

Очень комфортно, внимание на высшем уровне.

Виталий, 05.09.2020

ул. Шевченко, 20. На карті