Медичний центр ДАТ Гіппократ

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Медичний центр ДАТ Гіппократ веде свою діяльність з 2013 року. Для здійснення якісної діагностики всіляких захворювань пацієнтів в центрі функціонує кабінет УЗД і власна лабораторія і працюють висококваліфіковані фахівці. ще

• Нд: вихідний

ул. Щербанюка, 75. На карті

У медичному центрі ДАТ Гіппократ для дослідження внутрішніх органів і виявлення будь-яких патологій встановлено високотехнологічне обладнання. Завдяки вчасно призначеноим і професійно проведеним ультразвуковим дослідженням стає можливим побачити структурні зміни, будову і стан внутрішніх органів. Одним з достоїнств центру і незмінною рисою його послуг є фахівці вищої кваліфікації.

У медичному центрі ДАТ Гіппократ забезпечують всі умови для того, щоб пацієнти могли розслабитися і відчути себе комфортно, навіть перебуваючи в медустанові. На базі центру, крім УЗ-діагностики, можливо пройти і будь-які лабораторні дослідження.

Послуги УЗД в медичному центрі ДАТ Гіппократ

У центрі надають УЗ-дослідження наступних систем і органів:

• щитовидної залози;
  • молочних залоз;
  • печінки;
  • черевної порожнини;
  • нирок;
  • органів малого тазу та ін.

Лабораторія ДАТ Гіппократ

Також в центрі діє лабораторія, в якій в найкоротші терміни роблять і найпоширеніші дослідження, і досить рідкісні аналізи:

• гормональні;
  • загальноклінічні;
  • інфекційні;
  • онкологічні;
  • бактеріологічні;
  • імунологічні;
  • біохімічні;
  • цитологічні.

Все дуже швидко, дуже комфортна,я навіть не чекала, відразу прийшла, мене зустріли.

Іванна, 26.12.2017

Ровенская, 5а. На карті