Юзько медікал центр

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,

Многопрофильный медицинский центр для всей семьи предоставляет весь спектр услуг в области акушерства и гинекологии, репродуктивной медицины, урологии, терапии, ультразвуковой диагностики всех органов и систем, лабораторной диагностики. Медицинский центр лечения бесплодия - медицинское учреждение высшей аккредитационной категории. ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Трепка (О. Боярка), 1а. На карті

В діагностичному відділенні Yuzko medical center у пацієнтів є можливість пройти функціональну, ультразвукову, ендоскопічну та лабораторну діагностику.

Послуги діагностичного відділення:

• Ультразвукова діагностика

Одним з провідних напрямків медичного центру є ультразвукова діагностика (УЗД). Медичний центр обладнаний новітньою і сучасною апаратурою. Обстеження проводять фахівці, які регулярно вдосконалюють свої знання, вміння та методики проведення спеціалізованих досліджень. У медичному центрі пацієнти мають можливість пройти 3D та 4D УЗД-діагностику молочних залоз, щитовидної залози, м'яких тканин, судин, колінних суглобів і т.д.

• Електрокардіографія

Оскільки хвороби серця можуть не мати зовнішніх ознак, проявів, то діагностувати їх не завжди легко. Переконатися в тому, що немає проблем з серцево-судинною системою можна за допомогою електрокардіографії, яка покаже:

• причину болю в області серця;
    • регулярність, частоту серцевих скорочень;
    • гострі і хронічні пошкодження міокарда;
    • порушення в метаболізмі калію, магнію і кальцію;
    • загальний стан, товщину стінок міокарда;
    • стан імплантованого в серце електричного кардіостимулятора.
  • Діагностика чоловічого фактору безпліддя
    • спермограма - повний розгорнутий аналіз сперми (фізичні властивості, хімічний і клітинний склад і ін.), що дає можливість оцінити здатність чоловіка до запліднення.
  • Діагностика жіночого фактору безпліддя
    • кольпоскопія
    • тест на сумісність партнерів
    • TORCH-тест

Усе сподобалось - було зручно та комфортно, від Лікаря УЗД, отримала бажане, залишилась задоволеною.

Ірина, 16.04.2024

Дуже сподобалася клініка. Все було гарно. Пройшло все доволі добре.

Діана, 21.03.2024

Клініка сподобалася. Все було супер у цій клініці.

Каріна, 15.03.2024

Все було дуже добре, мені дуже сподобався візит в клініку

Марина, 13.03.2024

Мені дуже все сподобалось, всі привітні, в клініці дуже охайно і затишно

Анастасія, 20.12.2023

ул. Щербанюка, 75. На карті