Центр відновлення зору Анатолія Совви на Комарова

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» - це розвинена мережа клінік у Західній Україні з потужною модернізованою лікувально-діагностичною базою. Центр в Чернівцях пропонує комплекс сучасних діагностичних, терапевтичних методик, що сприяють ефективному лікуванню різних дефектів зору. На базі медичного центру функціонує кабінет дитячої контактної корекції зору. Оперативні втручання здійснює Заслужений лікар України, офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук - Совва Анатолій Ігорович ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Комарова, 32 Б. На карті

Головна клініка «Центр відновлення зору Анатолія Совви» в м. Чернівці пропонує повний перелік офтальмологічних послуг. Прийом проводять кваліфіковані лікарі-офтальмологи, що інформують пацієнтів про методи терапії очної патології з подальшим наданням професійної допомоги.

Центр обладнаний сучасною операційною, діагностичним відділенням, власної оптикою. Його ефективній роботі сприяє висока кваліфікація команди і застосування інноваційних технологій.

Послуги медичного центру

На базі центру надається комплексна діагностика і терапія захворювань офтальмологічного профілю:

• комп'ютерна діагностика зору:
    • томографія сітківки з фотореєстрацією результатів;
    • комплексне глаукомне обстеження;
    • ендотеліальна біомікроскопія рогівки;
    • дослідження рефракції ока;
    • кератотопографічне обстеження;
    • підбір лінз, окулярів для контактної корекції;
    • консультація лікаря-офтальмолога;
  • диспансерне спостереження за пацієнтами з:
    • далекозорістю;
    • короткозорістю;
    • діабетичною ретинопатією;
    • астигматизмом;
    • глаукомою;
    • макулопатією;
    • ексімерлазерних корекціях зору;
    • рефракційній заміні кришталика;
  • фемтолазерное, ультразвукове, лазерне лікування катаракти з імплантацією ІОЛ;
  • лазерна дісцізія;
  • лазерна іридектомія;
  • кріоретінопексія;
  • лікування кератоконуса методикою кросслінкінг.

Міста-супутники «Центр відновлення зору Анатолія Совви»

Фахівці клініки також ведуть діагностичний прийом в містах Чернівецької області:

• Новодністровськ *;
  • Сокиряни *;
  • Кельменці *;
  • Хотин *;
  • Глибока *.

* ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

Все було добре, задоволений лікарем і діагностикою.

Роман, 26.02.2019

Ровенская, 5а. На карті