Медікал Плаза (Medical Plaza), медичний центр в Бучі

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

MedicalPlaza – сучасний багатопрофільний медичний центр, що відкрив свої двері пацієнтам 12 липня 2024 році. MedicalPlaza BUCHA є четвертою філією медичного центру MedicalPlaza. ще

• Пн-Нд: 8:00-20:00

м. Буча, вул. Нове Шосе, 52. На карті

Наші лікарі — це висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом, які постійно вдосконалюють свої знання та вміння. Ми використовуємо найсучасніше обладнання та передові методики для надання якісної медичної допомоги. На базі MedicalPlaza BUCHA проводяться хірургічні операції за допомогою робот-асистованої системи  DaVinci.

У MedicalPlaza ми дбаємо про кожного пацієнта, забезпечуючи індивідуальний підхід і високий рівень сервісу.

MedicalPlaza BUCHA - єдність медичних рішень для вашого здоров'я! Ми медичний центр «МедікалПлаза» в Бучі - сучасний багатопрофільний заклад, який вже понад 10 років надає високоякісні медичні послуги в Україні.
Починаючи з першого медичного центру у Дніпрі, ми виросли до мережі, яка обʼєднуе вже 4 філії по Україні. Наш центр пропонує широкий спектр послуг: підписання декларацій з сімейними лікарями, ведення вагітності,профілактика та лікування гострих та хронічних хвороб.

Ми пишаємося тим, що є лідерами в діагностиці, використовуючи найсучасніші апарати УЗД та мамографи, які дозволяють проводити точні та швидкі обстеження. Це забезпечує своєчасне виявлення захворювань і створює можливість для раннього і ефективного лікування.
Ми використовуємо інноваційні методи лікування, які підвищують якість життя наших пацієнтів.
Наш девіз - інноваційність, якість та доступність. Ми постійно вдосконалюємось, щоб забезпечити максимальний комфорт для кожного
пацієнта. Ваше здоровʼя - наша головна цінність.