Зв'язатися
Киев

Лікар онлайн

Пошук, бронювання і доставка ліків за найкращою ціною

Ваша аптечка за вигідними цінами
Сезонна аптечка

від 329.90 грн
Борщагівський ХФЗ
014985 | р/р № UA/0119/01/01
від 8.10 грн

Звідки беруться ціни на сайті?

Ми порівнюємо ціни в аптеках Вашого міста і даємо Вам кращу

Як отримати потрібний препарат?

Замовити доставку препарату кур'єром або забрати в одній з точок самовивозу

Як оплатити замовлення?

Замовлення оплачується в аптеці або готівкою кур'єру

Медикаменти

Doc.ua - сервіс пошуку та бронювання ліків за найвигіднішими цінами. Якщо в процесі пошуку дешевих ліків ви цікавитеся, де купити потрібні ліки - вам точно до нас.

У нашому асортименті широкий вибір лікарських препаратів і фармацевтичної продукції серед великої кількості аптек Києва та України. За допомогою зручних фільтрів, ви можете легко здійснити пошук препаратів в аптеках і забронювати ліки для замовлення онлайн.

Як і де купити ліки за найкращими цінами?

Пошук ліків в аптеках за низькими цінами нелегка справа, так як ціни на препарати серед різних аптек можуть сильно відрізнятися. А якщо препарат не один або не дуже поширений, то на рішення даної задачі може піти дуже багато часу. На допомогу в цій справі приходять інтернет-аптеки Києва та України, де заздалегідь можна підібрати необхідний перелік ліків за кращими цінами і замовити їх доставку. Сервіс Doc.ua надає можливість клієнтам здійснювати замовлення ліків онлайн, заощаджуючи при цьому час і гроші. У нас ви легко знайдете необхідні ліки в аптеках з актуальними цінами.

Як знайти потрібні ліки на сайті Doc.ua?

Для того, щоб відвідувачі нашого сайту максимально швидко знаходили необхідний препарат, ми створили зручну систему онлайн пошуку, де присутні безліч фільтрів. За допомогою даної пошукової системи можна впорядкувати лікарські препарати, наприклад, по бренду, формі випуску, ціною і т.д. Якщо необхідно знайти препарат для дитини, вам варто лише вибрати потрібний фільтр і пошукова система видасть всі препарати, які підходять для застосування в дитячому віці.

Якщо шукаєте, де можна придбати рідкісний препарат, то ви потрапили за адресою. На сервісі Doc.ua представлений великий каталог ліків, в тому числі і рідкісних, яких немає в асортименті кожної аптеки.

Як здійснюється оплата і доставка?

Замовивши лікарський препарат, можна забрати його самовивозом з аптеки або доставити кур'єром за вказаною адресою. Оплатити замовлення ви можете в точці видачі зручним для Вас способом (готівковий, безготівковий розрахунок).

На нашому сайті регулярно оновлюється інформація про наявність лікарських препаратів і актуальні ціни на ліки.