Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Хітакса таблетки, 5 мг, №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010138Код реєстрації UA/15529/02/02
ATC-Класифікатор: Дезлоратадин
Торгова назва: Хітакса
Діюча речовина: Дезлоратадин
Виробник: Дженефарм
102.00 - 141.86 грн

102.00 - 141.86 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Хітакса таблетки 2,5 мг, №10
Хітакса таблетки 2,5 мг, №10
102.08 - 149.67 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: таблетки дисперговані
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Хітакса таблетки, 5 мг, №10

Склад:

діюча речовина: дезлоратадин;

1 таблетка, що диспергується в ротовій порожнині, містить 2,5 мг або 5 мг дезлоратадину;

допоміжні речовини: калію полакрилін; кислота лимонна, моногідрат; вода очищена; оксид заліза червоний ( Е 172); магнію стеарат; натрію кроскармелоза, ароматизатор, аспартам (Е 951), целюлоза мікрокристалічна, маніт ( Е 421).

Показання.

Усунення симптомів, пов’язаних з:

• алергічним ринітом;
  • кропив’янкою.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до активної речовини, до будь - якого допоміжного компонента препарату або до лоратадину.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки, що диспергуються в ротовій порожнині, по 2,5 мг.

Дорослі та діти (віком від 12 років ): 2 таблетки 1 раз на день, незалежно від прийому їжі, для усунення симптомів, асоційованих з алергічним ринітом (включаючи інтермітуючий і персистувальний алергічний риніт) та кропив’янкою.

Діти віком від 6 до 12 років: 1 таблетка 1 раз на день, незалежно від прийому їжі, для усунення симптомів, асоційованих з алергічним ринітом (включаючи інтермітуючий і персистувальний алергічний риніт) та кропив’янкою.

Терапію інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів) необхідно проводити з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникнення симптомів та відновити після повторного їх виникнення. При персистуючому алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів на тиждень або більше 4 тижнів) необхідно продовжувати лікування протягом усього період контакту з алергеном.

Таблетки, що диспергуються в ротовій порожнині, по 5 мг.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
107.9 грн
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Срібнокільська,11
107.92 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
АНЦпр. В.Лобановського, 196 (Червонозоряний)
109.43 грн
Бажаємо здоров'я03126, м.Київ, вул.Академіка Білецького,11
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, вул.Чорних Запорожців(П.Запорожця),21
АНЦвул. Антонова Авіаконструктора, 43
110.07 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
110.2 грн
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
110.32 грн
Бажаємо здоров'я02230, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),26а
110.4 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Хітакса таблетки, 5 мг, №10?

Придбати Хітакса таблетки, 5 мг, №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Хітакса таблетки, 5 мг, №10 серед різних аптек міста становить 118.33 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Хітакса таблетки, 5 мг, №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  2. Додати його до кошика (якщо хочете замовити ще) або замовити з доставкою (доставку у вашому місті на відділення Нової пошти або кур'єром за адресою)
  3. Перевірити наявність всіх обраних товарів у цій аптеці, якщо товари не всі, потрібно вибрати іншу аптеку.
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.
  6. Очікуйте на отримання повідомлення від аптеки протягом 20 хвилин про статус бронювання вашого замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Хітакса таблетки, 5 мг, №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Хітакса таблетки, 5 мг, №10?” перед замовленням препарату.

Кожен день ми оновлюємо дані про препарати, щоб наші користувачі завжди мали актуальну інформацію про них: інструкція користувача, наявність препарату в різних аптеках міста та його актуальна ціна.