Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Зодак таблетки 10 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010032Код реєстрації UA/4070/03/01
ATC-Класифікатор: Цетиризин
Торгова назва: Зодак
Діюча речовина: Cetirizine
Виробник: Зентіва
157.15 - 197.10 грн

157.15 - 197.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Зодак таблетки 10 мг №30 Завантажити інструкцію

Склад:

діюча речовина: цетиризину дигідрохлорид;

1 таблетка містить цетиризину дигідрохлориду 10 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон 30, магнію стеарат, гіпромелоза (2910/5), поліетиленгліколь (макрогол 6000), тальк, титану діоксид (Е 171), емульсія симетикону (SE 4).

Показання.

Лікарський засіб показаний для полегшення назальних та очних симптомів сезонного і постійного алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки у дорослих та дітей віком понад 6 років.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини, що входить до складу лікарського засобу, до гідроксизину або до будь-якої похідної речовини піперазину.

Тяжке порушення функції нирок з кліренсом креатиніну менше 10 мл/хв.

Рідкісні спадкові форми непереносимості галактози, дефіцит лактази Лаппа або мальабсорбція глюкози-галактози.

Спосіб застосування та дози.

Діти віком від 6 до 12 років: 5 мг 2 рази на добу (½ таблетки 2 рази на добу).

Дорослі та діти віком від 12 років: 10 мг 1 раз на добу (1 таблетка 1 раз на добу).

Таблетки потрібно ковтати, запиваючи склянкою води.

Пацієнти літнього віку: за умови нормальної функції нирок дозу препарату знижувати не потрібно.

Пацієнти з порушенням функції нирок середнього та тяжкого ступеня: даних щодо співвідношення «ефективність/безпека» для пацієнтів з порушенням функції нирок немає. Оскільки цетиризин виводиться переважно нирками (див. розділ «Фармакологічні властивос

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Архипенка Олександра,4, прим.37
158.46 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
170.08 грн
БАМм.Київ, Героїв Дніпра,41
БАМм.Київ, Героїв Дніпра,35
Подорожникм.Київ, Ломоносова,71д прим. 63/1
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Зодак таблетки 10 мг №30?

Придбати Зодак таблетки 10 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Зодак таблетки 10 мг №30 серед різних аптек міста становить 167.82 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Зодак таблетки 10 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Зодак таблетки 10 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Зодак таблетки 10 мг №30?” перед замовленням препарату.