Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Преднітоп крем 0,25 % 10 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004173Код реєстрації UA/10283/03/01
120.74 - 161.58 грн

120.74 - 161.58 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Преднітоп мазь 0,25 % 10 г, №1
Преднітоп мазь 0,25 % 10 г, №1
132.33 - 156.65 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Крем
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Преднітоп крем 0,25 % 10 г

Склад:

діюча речовина: преднікарбат;

1 г крему містить 2,5 мг преднікарбату;

допоміжні речовини:

стеариловий спирт, цетиловий спирт, міристиловий спирт, масло мінеральне легке, полісорбат 60, сорбітанстеарат, кислота етилендіамін-тетраоцтова, октилдодеканол, бензиловий спирт, вода очищена.

Показання.

Запальні захворювання шкірних покривів, що потребують лікування кортикостероїдами для місцевого застосування.

Преднітоп®, крем, застосовують для лікування гострих та/або мокнучих захворювань шкірних покривів.

Протипоказання.

• Підвищена чутливість до преднікарбату або до будь-якого іншого компонента препарату.
  • Застосування у ділянці навколо очей.
  • Наявність реакції шкірних покривів на щеплення.
  • Інфекційні захворювання шкіри (у тому числі туберкульоз, сифіліс), вірусні інфекції (утому числі вітряна віспа, прояви  простого герпесу).

Періоральний дерматит, розацеа.

Спосіб застосування та дози.

Препарат наносити 1 раз на добу тонким шаром на уражені ділянки шкіри та, якщо можна, злегка втирати. При необхідності частоту нанесення можна збільшити до 2 разів на добу.

Лікар визначає, у який час доби слід застосовувати Преднітоп® (вранці чи ввечері).

Існує досвід лікування протягом 2 тижнів. Лікування протягом більш тривалого періоду часу повинно проводитися лише після ретельної оцінки користі та ризику. Перед початком повторного лікування слід проконсультуватися з лікарем.

Діти.

У дітей віком до 1 року Преднітоп®, крем, можна застосовувати лише за наявності невідкладних показань, оскільки підвищується небезпека виникнення системних е

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
120.74 грн
Аптека Доброго Днявул. Володимирська, 51-53, Київ
137.3 грн
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
121.48 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),48/2
121.88 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
124.22 грн
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
131.67 грн
Бажаємо здоров'я02225, м.Київ, вул.Ніколаєва,7
132.06 грн
АНЦбул. Вацлава Гавела, 54/26 (Івана Лепсе)
132.27 грн
Подорожникм.с. Петропавлівська-Борщагівка, Львівська,1-А , Корп.4 , прим.1
Подорожникм.Київ, бульв. Кольцова,14 прим. 101
Подорожникм.Київ, Анни Ахматової,16А
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Преднітоп крем 0,25 % 10 г?

Придбати Преднітоп крем 0,25 % 10 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Преднітоп крем 0,25 % 10 г серед різних аптек міста становить 140.31 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Преднітоп крем 0,25 % 10 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Преднітоп крем 0,25 % 10 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Преднітоп крем 0,25 % 10 г?” перед замовленням препарату.