Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Гепатоклін капс. №40
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 021091Код реєстрації
Торгова назва: Гепатоклін
Виробник: Фітофарм
303.22 - 347.20 грн

303.22 - 347.20 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Гепатоклін 200 мл
Гепатоклін 200 мл
223.48 - 265.57 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

Трава Філантії (herba Phyllanthi urinariae), трава Десмодіуму (herba Desmodii styracifolii), Кукурудзяні рильця (styli et stigmata Maydis), трава Артишоку (Cynara scolymus), корені і кореневища Тирличу (radix et rhizoma Gentianae), трава Аденосми (herba Adenosmatis), плоди Гарденії (fructus Gardeniae), корені Солодки (radices Glycyrrhizae), кореневище Ревеню (rhizoma Rhei), допоміжна речовина (стеарат магнію).

Філантія має виражену жовчогінну, гепатопротекторну , спазмолітичну, протизапальну і антиоксидантну дію.

Артишок застосовується в комплексному лікуванні дисфункцій печінки і нирок. Має жовчогінні та сечогінні властивості, знімає запальні процеси.

Гарденія використовується як жарознижуючий і кровоспинний засіб при захворюваннях печінки і нирок, як легке проносне, має антигельмінтну дію.

Аденосма має антибактеріальну дію відносно багатьох видів бактерій, збільшує жовчовиділення, підвищує антитоксичну функцію печінки.

Кукурудзяні рильця мають жовчогінну (збільшують секрецію жовчі, зменшують її в'язкість і вміст білірубіну) і сечогінну дію, впливають на вуглеводний обмін.

Солодка чинить протизапальний і протиалергічний ефект.

Тирлич підсилює ферментацію в шлунку, стимулює секреторну і моторну функції шлунково-кишкового тракту.

Ревінь сприяє жовчовиділенню, посилює перист

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
303.22 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 112 (Червоноармійська)
326.41 грн
Аптека Копійкабул. Чоколовський, 6
342.73 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Гепатоклін капс. №40?

Придбати Гепатоклін капс. №40 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Гепатоклін капс. №40 серед різних аптек міста становить 325.8 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Гепатоклін капс. №40, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Гепатоклін капс. №40?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Гепатоклін капс. №40?” перед замовленням препарату.