Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Еліквіс таблетки 2,5 мг №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001567Код реєстрації UA/13699/01/01
Торгова назва: Еліквіс
Діюча речовина: Apixaban
598.06 - 737.40 грн

598.06 - 737.40 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Еліквіс таблетки 5 мг №60
Еліквіс таблетки 5 мг №60
1063.67 - 1252.76 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Еліквіс таблетки 2,5 мг №20

Склад:

діюча речовина: apixaban;

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 2,5 мг апіксабану;

допоміжні речовини: лактоза безводна, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, натрію лаурилсульфат, магнію стеарат, Opadry® ІІ Yellow (гіпромелоза 15 сР; лактоза, моногідрат; титану діоксид (Е 171); триацетин; заліза оксид жовтий (Е 172)).

Показання.

Профілактика венозної тромбоемболії у дорослих пацієнтів, які перенесли планову операцію з протезування колінного або кульшового суглоба.

Профілактика інсультів та системної емболії у дорослих пацієнтів з неклапанною фібриляцією передсердь, які мають один або кілька факторів ризику, таких як наявність у анамнезі інсульту чи транзиторної ішемічної атаки, вік від 75 років, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, симптоматична серцева недостатність (щонайменше клас II за класифікацією Нью-Йоркської кардіологічної асоціації).

Лікування тромбозу глибоких вен (ТГВ) та тромбоемболії легеневої артерії (ТЕЛА), а також профілактика рецидивів ТГВ та ТЕЛА у дорослих (інформація стосовно пацієнтів, які страждають на ТЕЛА та мають нестабільну гемодинаміку, наведена у розділі «Особливості застосування»).

Протипоказання.

Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якого допоміжного компонента.

Клінічно значуща активна кровотеча.

Захворювання печінки, які супроводжуються коагулопатією та клінічно суттєвим ризиком кровотечі.

Патологія або стан, що супроводжується значним ризиком сильної кровотечі (наприклад наявна або нещодавно перенесена виразкова хвороба шлунково-кишкового тракту, наявність злоякісних новоутв

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦДніпровська Набережна, 21
620.5 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
620.72 грн
Аптека оптових цін (Київська 91)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Литвинського Юрія, буд. 52/16
620.76 грн
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
622.26 грн
Аптека оптових цін (Київська 54)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 4, прим. 291
622.5 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,6, прим.65
626.5 грн
Аптека Шарапр. Бажана, 24/1
626.54 грн
Аптека оптових цін (Київська 135)м. Київ, Подільський р-н, вул. Данченка Сергія, буд. 1, корп. 2, прим. 146
626.7 грн
АНЦпр. Героїв Сталінграду, 22
627.37 грн
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
627.63 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Еліквіс таблетки 2,5 мг №20?

Придбати Еліквіс таблетки 2,5 мг №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Еліквіс таблетки 2,5 мг №20 серед різних аптек міста становить 649.53 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Еліквіс таблетки 2,5 мг №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Еліквіс таблетки 2,5 мг №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Еліквіс таблетки 2,5 мг №20?” перед замовленням препарату.