Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Зафірон порошок для інгаляцій 12 мкг №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010927Код реєстрації UA/3759/01/01
671.93 - 793.98 грн

671.93 - 793.98 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: для інгаляцій
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Зафірон порошок для інгаляцій 12 мкг №60 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: formoterole;

1 капсула містить формотеролу фумарату дигідрату 12,5 мкг еквівалентно формотеролу фумарату 12 мкг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат напівмікронізований, лактози моногідрат мікронізований, желатин.

Показання

Профілактика та лікування бронхоспазму у хворих на бронхіальну астму; профілактика бронхоспазму, спричиненого алергенами, холодним повітрям або фізичним навантаженням; профілактика та лікування порушень бронхіальної прохідності у хворих на хронічні обструктивні захворювання легенів (ХОЗЛ), у т.ч. з хронічним бронхітом та емфіземою.

Протипоказання

Підвищена чутливість до формотеролу або до інших компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Зафірон призначений для інгаляційного застосування дорослим та дітям віком від 6 років.

Дорослі.

Бронхіальна астма.

1–2 капсули для інгаляції (12–24 мкг) 2 рази на добу. Максимальна рекомендована добова доза для підтримуючої терапії становить 48 мкг на добу. У разі необхідності можна додатково застосувати 1–2 капсули на добу з метою зменшення прояву симптомів. Якщо потреба у застосуванні додаткових доз препарату виникає частіше, ніж 2 дні на тиждень, слід переглянути лікування, оскільки це може вказувати на погіршання перебігу основного захворювання.

Хронічна обструктивна хвороба легенів.

1–2 капсули для інгаляцій (12–24 мкг) 2 рази на добу.

Максимальна добова доза для підтримуючої терапії становить 48 мкг на добу.

Профілактика бронхоспазму, спричиненого фізичним навантаженням, але

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
774.63 грн
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Полярна,8А
671.93 грн
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
671.93 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана,8
Бажаємо здоров'я03124, м.Київ, вул.Василенка Миколи,19
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,56/2
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Зафірон порошок для інгаляцій 12 мкг №60?

Придбати Зафірон порошок для інгаляцій 12 мкг №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Зафірон порошок для інгаляцій 12 мкг №60 серед різних аптек міста становить 736.68 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Зафірон порошок для інгаляцій 12 мкг №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Зафірон порошок для інгаляцій 12 мкг №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Зафірон порошок для інгаляцій 12 мкг №60?” перед замовленням препарату.