Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Фортікс капсули 120 мкг з інгалятором, №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 013796Код реєстрації UA/10780/01/01
412.56 - 573.90 грн

412.56 - 573.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: порошок для інгаляцій, тверді капсули
Кому можна: Дорослим, Дітям
Спосіб введення: для інгаляцій
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Фортікс капсули 120 мкг з інгалятором, №60

Склад

діюча речовина: формотерол;

1 капсула містить формотеролу фумарату дигідрату еквівалентно формотеролу фумарату 12 мкг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат напівмікронізований, лактози моногідрат мікронізований;

капсула: желатин.

Лікарська форма

Порошок для інгаляцій, тверді капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: білий порошок у прозорих безбарвних твердих желатинових капсулах розміру «3».

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при обструктивних захворюваннях дихальних шляхів. Селективні агоністи β2-адренорецепторів. Код АТХ R03A C13.

Показання

Лікарський засіб ФОРТІКС показаний для лікування бронхіальної астми (у тому числі нічних нападів бронхіальної астми та симптомів бронхоспазму, спричинених фізичним навантаженням) у пацієнтів, які отримують лікування інгаляційними кортикостероїдами і які потребують додаткового призначення ß2-агоністів тривалої дії.

Лікарський засіб ФОРТІКС показаний для полегшення оборотної обструкції дихальних шляхів у пацієнтів з хронічним обструктивним захворюванням легенів (ХОЗЛ), які потребують тривалої бронхолітичної терапії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до формотеролу, до будь-яких інших компонентів препарату чи інших b2-адренергічних стимуляторів.

Тахіаритмія, атріовентрикулярна блокада третього ступеня, ідіопатичний підклапанний аортальний стеноз, гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія, тиреотоксикоз.

Пацієнти з підозрюваним чи відомим подовженням інтер

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 122)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Григоренка Петра, буд. 20
412.56 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),48/2
438.91 грн
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
439.13 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
439.26 грн
Бажаємо здоров'я03126, м.Київ, вул.Академіка Білецького,11
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Лятошинського композитора,18, прим.3
Бажаємо здоров'я03179, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),148/1
442.24 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
443.58 грн
Аптека оптових цін (Київська 110)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Бальзака Оноре де, буд. 6
443.76 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
444.54 грн
Аптека Копійкавул. Каштанова, 5-В
444.98 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Фортікс капсули 120 мкг з інгалятором, №60?

Придбати Фортікс капсули 120 мкг з інгалятором, №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Фортікс капсули 120 мкг з інгалятором, №60 серед різних аптек міста становить 464.12 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Фортікс капсули 120 мкг з інгалятором, №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Фортікс капсули 120 мкг з інгалятором, №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Фортікс капсули 120 мкг з інгалятором, №60?” перед замовленням препарату.