Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Сульпірид капсули тверді 100 мг №24
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 013952Код реєстрації UA/4832/01/02
ATC-Класифікатор: Сульпірид
Категорія: Нейролептики
Торгова назва: Сульпірид
Діюча речовина: Сульпірид
156.78 - 227.20 грн

156.78 - 227.20 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Сульпірид капсули тверді 100 мг №24

Склад

діюча речовина: сульпірид;

1 капсула містить 50 мг або 100 мг сульпіриду;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат, магнію стеарат;

тверда желатинова капсула для 50 мг: желатин, титану діоксид (Е 171);

тверда желатинова капсула для 100 мг: желатин, титану діоксид (Е 171), хіноліновий жовтий (Е 104), заліза оксид червоний (Е 172).

Показання

Короткотривале симптоматичне лікування тривожних станів у дорослих у випадках, коли звичайні терапевтичні заходи не дали результатів.

Серйозні поведінкові розлади (ажитація (тривожне збудження), самопошкодження, стереотипія) у дітей віком від 6 років, особливо у пацієнтів з аутичними синдромами.

Протипоказання

• Підвищена чутливість до сульпіриду або будь-якої з допоміжних речовин препарату.
  • Відомий або підозрюваний діагноз феохромоцитоми.
  • Гостра порфірія.
  • Супутні пролактинзалежні пухлини (наприклад, пролактинсекретуюча аденома гіпофіза (пролактинома) та рак молочної залози).
  • Супутнє застосування з неантипаркінсонічними агоністами допаміну (каберголін, ротиготин та кінаголід), комбінації з леводопою або антипаркінсонічними лікарськими засобами (включаючи ропінорол), комбінації з мехітазином, циталопрамом та есциталопрамом (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Спосіб застосування та дози

Для перорального застосування.

Слід завжди призначати мінімальну ефективну дозу. Якщо клінічний стан пацієнта дозволяє, лікування має роз

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний, 10
156.78 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 13 (Артема)
202.14 грн
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
172.83 грн
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний,24/93
172.85 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я02093, м.Київ, вул.Бориспільська, 26к
186.24 грн
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
186.27 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як отримати рецепт на Сульпірид капсули тверді 100 мг №24

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Сульпірид капсули тверді 100 мг №24 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати рецепт на ліки у Києві та Україні та придбати Сульпірид капсули тверді 100 мг №24 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Сульпірид капсули тверді 100 мг №24 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Сульпірид капсули тверді 100 мг №24?

Придбати Сульпірид капсули тверді 100 мг №24 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Сульпірид капсули тверді 100 мг №24 серед різних аптек міста становить 196.03 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Сульпірид капсули тверді 100 мг №24, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Сульпірид капсули тверді 100 мг №24?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Сульпірид капсули тверді 100 мг №24?” перед замовленням препарату.