Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Пропротен-100 таблетки, №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009032Код реєстрації UA/3646/01/01
119.29 - 155.48 грн

119.29 - 155.48 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Під час

Інструкція - Пропротен-100 таблетки, №20

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить антитіла до мозкоспецифічного білка S-100 афінно очищені С1000 – 3 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Показання.

Профілактика та лікування алкогольного абстинентного синдрому легкого та середнього ступеня тяжкості.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів лікарського засобу; період вагітності та годування груддю; дефіцит лактази, непереносимість лактози, глюкозо-галактозна мальабсорбція.

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймають внутрішньо. Не застосовувати препарат разом із їжею. Застосовувати по     1 таблетці на прийом. Таблетку тримають у роті (бажано не розжовуючи та не ковтаючи) до повного розчинення.

У перші 2 години (при стані похмілля) приймати по 1 таблетці кожні 30 хвилин; у наступні        8–10 годин – по 1 таблетці щогодини. У разі настання сну прийом препарату поновлювати після пробудження. Надалі при покращенні стану препарат призначати по 1 таблетці кожні 2–3 години (4–6 таблеток на добу) до повного зникнення проявів алкогольної абстиненції. При тяжких симптомах алкогольної абстиненції терапію необхідно комбінувати з лікарськими засобами, які застосовують традиційно при детоксикації.

Для профілактики рецидивів із метою зменшення патологічного потягу до алкоголю приймати по 2 таблетки на добу протягом 6 місяців; після випадкового вживання алкоголю прийняти додатково 2 таблетки препарату 2 рази – вдень та ввечері.

Діти.

Дані про ефективність та безпеку застосування препарату дітям відсутні, тому ПРОПРОТЕН-1

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
108.56 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
131.4 грн
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
108.9 грн
Бажаємо здоров'я04078, м.Київ, вул.Данченка С.,14, прим.46
111.88 грн
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
113.57 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
115.06 грн
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пров.Квітневий,9
115.38 грн
АНЦвул. Антонова Авіаконструктора, 43
119.29 грн
АНЦвул. Попудренка, 11
122.28 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
122.34 грн
123.37 грн
Бажаємо здоров'я03040, м.Київ, вул.Васильківська,6,прим.1
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
123.49 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
АНЦвул. Будівельників/Попудренка, 38/14
123.52 грн
Бажаємо здоров'я03151, м.Київ, вул.Ушинського,23
123.57 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Пропротен-100 таблетки, №20?

Придбати Пропротен-100 таблетки, №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Пропротен-100 таблетки, №20 серед різних аптек міста становить 133.45 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Пропротен-100 таблетки, №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Пропротен-100 таблетки, №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Пропротен-100 таблетки, №20?” перед замовленням препарату.