Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Логест таблетки №21
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 013090Код реєстрації UA/4859/01/01
Торгова назва: Логест
Діюча речовина: Gestodene and ethinylestradiol
Виробник: Байєр Фарма
248.34 - 347.24 грн

248.34 - 347.24 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Логест таблетки №21 Завантажити інструкцію

Склад:

діючі речовини: ethinylestradiol, gestoden;

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить етинілестрадіолу 20 мкг і гестодену 75 мкг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; повідон; магнію стеарат; сахароза; поліетиленгліколь; кальцію карбонат; тальк; віск неіонний емульгований.

Показання.

Оральна контрацепція.

Протипоказання.

Комбіновані гормональні контрацептиви (КГК) не можна застосовувати при наявності хоча б одного з нижчезазначених станів або захворювань. Якщо будь-який із цих станів виникає вперше при застосуванні КГК, застосування препарату слід негайно припинити.

Наявність або ризик розвитку венозної тромбоемболії (ВТЕ):

• венозні тромбоемболічні явища на даний час (антикоагулянтна терапія) або в анамнезі (наприклад тромбоз глибоких вен (ТГВ) або тромбоемболія легеневої артерії (ТЕЛА));
  • відома спадкова або набута схильність до тромбів, венозної тромбоемболії (наприклад резистентність до активованого протеїну С, включаючи фактор V Лейдена), дефіцит антитромбіну III, дефіцит протеїну C, дефіцит протеїну S;
  • великі оперативні втручання із тривалою іммобілізацією (див. розділ «Особливості застосування»);
  • високий ризик венозної тромбоемболії через наявність множинних факторів ризику (див. розділ «Особливості застосування»).

Наявність або ризик розвитку артеріальної тромбоемболії (АТЕ):

• артеріальна тромбоемболія – наявність артеріальної тромбоемболії на даний час або в анамнезі (наприклад інфаркту міокарда (IМ)) або наявність продромальних станів (наприклад стенокардії);
  • ц
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
Бажаємо здоров'я02068, м.Київ, пр-т Григоренка Петра,32-Д
259.61 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
Бажаємо здоров'я04112, м.Київ, вул.Теліги Олени, 13/14
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Логест таблетки №21?

Придбати Логест таблетки №21 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Логест таблетки №21 серед різних аптек міста становить 279.49 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Логест таблетки №21, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Логест таблетки №21?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Логест таблетки №21?” перед замовленням препарату.