Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Аритміл таблетки 200 мг №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 011163Код реєстрації UA/1438/02/01
35.17 - 59.40 грн

35.17 - 59.40 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Аритміл таблетки 200 мг №20

Склад:

діюча речовина: аміодарону гідрохлорид;

1 таблетка містить 200 мг аміодарону гідрохлориду (у перерахуванні на суху 100 % речовину);

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеарат, повідон, лактози моногідрат.

Показання.

Профілактика рецидивів:

• шлуночкової тахікардії, яка становить загрозу для життя хворого: лікування необхідно починати в умовах стаціонару при наявності постійного контролю за станом пацієнта;
  • симптоматичної шлуночкової тахікардії (документально підтвердженої), яка призводить до непрацездатності;
  • суправентрикулярної тахікардії (документально підтвердженої), що потребує лікування, та у тих випадках, коли інші препарати не мають терапевтичного ефекту або протипоказані;
  • фібриляції шлуночків.

Лікування суправентрикулярної тахікардії: уповільнення або зменшення фібриляції, або тріпотіння передсердь.

Ішемічна хвороба серця та/або порушення функції лівого шлуночка (див. розділ «Фармакодинаміка»).

Протипоказання.

• Гіперчутливість до йоду та/або аміодарону, до інших компонентів препарату;
  • синусова брадикардія (< 50-55 скорочень/хв), синоатріальна блокада, синдром слабкості синусового вузла за відсутності штучного водія ритму (небезпека зупинки синусового вузла);
  • тяжкі порушення провідності (AV-блокада II і III ступеня, біфасцикулярна або трифасцикулярна блокада) за відсутності штучного водія ритму;
  • порушення функції щитовидної залози (гіпотиреоз, гіпертиреоз). До початку лікування функцію щитовидної залози слід перевіряти всім пацієнтам;
  • одночасне застосування з препаратами, які можуть спричинити пол
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Княжий Затон,9, прим.453
35.17 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
48.89 грн
Аптека оптових цін (Київська 65)м. Київ, Печерський р-н, вул. Мирного Панаса, буд. 16/13
35.5 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),48/2
37.3 грн
Бажаємо здоров'я01010, м.Київ, вул.Омеляновича-Павленка Михайла,7
37.31 грн
Аптека оптових цін (Київська 128)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 12, прим. 121
38.16 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
38.58 грн
Бажаємо здоров'я02147, м.Київ, б-р Шамо Ігоря, 19, прим.4
38.8 грн
Аптека оптових цін (Київська 140)м. Київ, Голосіївський р-н, просп. Науки, буд. 11а, прим. 29-32, 34-35, 38-41, 1-7, 16-28
39.2 грн
Подорожникм.Київ, вул.Саксаганського,109
39.38 грн
Бажаємо здоров'я03028, м.Київ, пр-т Науки,9
39.6 грн
Аптека оптових цін (Київська 96)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Солом’янська, буд. 16-Б
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана,8
Аптека Копійкавул. Гмирі Бориса, 17
41.2 грн
АНЦвул. Нижній Вал, 23
41.2 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека № 56 (ТВА))м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Велика Васильківська, буд. 114 (в літ. А)
41.7 грн
Аптека оптових цін (Київська 144)м. Київ, Дніпровський р-н, просп. Соборності, буд. 7-Б
41.82 грн
Аптека оптових цін (Київська 154)м. Київ, Подільський р-н, просп. Свободи, буд. 15/1, прим. 37
42.06 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Аритміл таблетки 200 мг №20?

Придбати Аритміл таблетки 200 мг №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Аритміл таблетки 200 мг №20 серед різних аптек міста становить 47.66 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Аритміл таблетки 200 мг №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Аритміл таблетки 200 мг №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Аритміл таблетки 200 мг №20?” перед замовленням препарату.