Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Проксіум для ін’єкцій 40 мг №1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000182Код реєстрації UA/13996/02/01
ATC-Класифікатор: Пантопразол
Торгова назва: Проксіум
Діюча речовина: Pantoprazole
206.38 - 263.58 грн

206.38 - 263.58 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Проксіум таблетки 40 мг №32
Проксіум таблетки 40 мг №32
187.69 - 234.24 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: порошок для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Уколи
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Проксіум для ін’єкцій 40 мг №1 Завантажити інструкцію

Склад. діюча речовина: pantoprazole;1 флакон містить 40 мг пантопразолу (у формі натрію сесквігідрату 46 мг);допоміжні речовини: динатрію едетат.

Показання

- Рефлюкс-езофагіт.

- Виразка дванадцятипалої кишки.

- Виразка шлунка.

- Синдром Золлінгера‒Еллісона та інші гіперсекреторні патологічні стани.

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної речовини, похідних бензимідазолу та будь-якого компонента препарату.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують за призначенням лікаря та під належним медичним наглядом.

Внутрішньовенне застосування препарату рекомендується тільки у разі неможливості перорального застосування. Є дані щодо тривалості внутрішньовенного лікування до 7 днів. Тому, як тільки стає можливим пероральне застосування пантопразолу, здійснюється перехід від внутрішньовенного введення Проксіум® до перорального застосування пантопразолу у дозі 40 мг.

Рефлюкс-езофагіт, виразка дванадцятипалої кишки, виразка шлунка.

Рекомендована доза становить 40 мг пантопразолу (1 флакон) на добу внутрішньовенно.

Лікування синдрому Золлінгера‒Еллісона та інших гіперсекреторних патологічних станів.

Для тривалого лікування синдрому Золлінгера‒Еллісона та інших гіперсекреторних патологічних станів рекомендована початкова доза препарату Проксіум® становить 80 мг на добу. За необхідності дозу можна титрувати, збільшуючи або зменшуючи, залежно від показників секреції кислоти в шлунку. Дози, що перевищують 80 мг на добу, необхідно розділити на два введення. Можливе тимчасове збільшення дози пантопразолу до більше 160 мг, але тривалість застосування повинна обмежуватися тільки періодом, який нео

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
218.4 грн
Аптека Копійкавул. Кам`янська, 120
218.44 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Проксіум для ін’єкцій 40 мг №1?

Придбати Проксіум для ін’єкцій 40 мг №1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Проксіум для ін’єкцій 40 мг №1 серед різних аптек міста становить 234.49 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Проксіум для ін’єкцій 40 мг №1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Проксіум для ін’єкцій 40 мг №1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Проксіум для ін’єкцій 40 мг №1?” перед замовленням препарату.