Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Остеохард таблетки №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014362Код реєстрації
306.38 - 362.68 грн

306.38 - 362.68 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

кальцій 600 мг
цинк 10 мг
вітамін К 50 мкг
вітамін Д3 5 мкг

Допоміжні речовини: кальцію карбонат, карбоксиметилцелюлоза натрію, мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза, целюлоза, тальк, поліетиленгліколь, полісорбат 80, титану діоксид, холекальциферол, фітоменадіон.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування як джерело мікроелементів, вітамінів, біологічно активних речовин з метою загального зміцнення організму та створення оптимальних дієтологічних умов обміну речовин, зокрема регуляції обміну кальцію і фосфору в організмі (кістках, зубах, нігтях, волоссі, м’язах).

Для профілактики та у комплексному застосуванні у разі постменопаузального та старечого остеопорозу та їх ускладнень.

Для компенсації дефіциту кальцію та / або вітаміну Д3, вітаміну К, цинку.

За підвищеної потреби організму в кальції та вітаміні Д3 під час вагітності й годування груддю, а також у дітей в період інтенсивного росту.

Спосіб застосування

У разі самостійного застосування споживачем рекомендується дотримуватися норм, вказаних на упаковці.

Якщо продукт призначено лікарем, то мають дотримуватися такі норми: дорослим для профілактики остеопорозу – по 1 таблетці 1–2 рази на день, у комплексному застосуванні у разі остеопорозу – по 1 таблетц

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
310.2 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пр-т Володимира Івасюка(Героїв Сталінграда),65
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
312.84 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я02092, м.Київ, вул.Рогозівська,6
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
312.84 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
312.84 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
313.13 грн
Бажаємо здоров'я03062, м.Київ, пр-т Берестейський(Перемоги), 100-ф
313.13 грн
Бажаємо здоров'я04112, м.Київ, вул.Теліги Олени, 13/14
314.16 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Остеохард таблетки №30?

Придбати Остеохард таблетки №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Остеохард таблетки №30 серед різних аптек міста становить 325.26 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Остеохард таблетки №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Остеохард таблетки №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Остеохард таблетки №30?” перед замовленням препарату.