Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Октра р-н д/ін. 1 мг/мл, 1 мл № 5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 005125Код реєстрації UA/11626/01/01
ATC-Класифікатор: Октреотид
Торгова назва: Октра
Діюча речовина: Октреотид
Виробник: Фармак
689.45 - 954.50 грн

689.45 - 954.50 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Рідина
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Холодильник
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Октра р-н д/ін. 1 мг/мл, 1 мл № 5

Склад

діюча речовина: octreotide;

1 мл розчину містить октреотиду ацетату 0,1 мг у перерахуванні на 100 % речовину;

допоміжні речовини: маніт (Е 421), натрію гідрокарбонат, кислота молочна, вода для ін’єкцій.

Показання

· Акромегалія – для контролю основних проявів захворювання і зниження рівня гормону росту (ГР) та інсуліноподібного фактора росту 1 (ІФР-1) у плазмі крові у тих випадках, коли відсутній достатній ефект від хірургічного лікування і променевої терапії. Октра® показана також для лікування хворих на акромегалію, які відмовилися від операції або мають протипоказання до неї, а також для короткочасного лікування у проміжках між курсами променевої терапії, поки повністю не розвинеться її ефект.

· Полегшення симптомів, пов’язаних з ендокринними пухлинами шлунково-кишкового тракту (ШКТ) і підшлункової залози:

• карциноїдні пухлини з наявністю карциноїдного синдрому;
  • ВІПоми (пухлини, що характеризуються гіперпродукуванням вазоактивного інтестинального пептиду);
  • глюкагономи;
  • гастриноми/синдром Золлінгера–Еллісона – зазвичай у комбінації з антагоністами гістамінових Н2-рецепторів або інгібіторами протонного насоса;
  • інсуліноми (для контролю гіпоглікемії у передопераційний період, а також для підтримувальної терапії);
  • соматолібериноми (пухлини, що характеризуються гіперпродукцією рилізинг-фактора гормону росту).

Октра® не є протипухлинним препаратом, і його застосування не може призвести до виліковування даної категорії хворих.

· П

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 10)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Бандери Степана, буд. 10-Б
689.45 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
834.06 грн
Бажаємо здоров'я03142, м.Київ, вул.Мирослава Поповича(Семашка),21, прим.19
691.3 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
692.1 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
692.6 грн
Бажаємо здоров'я04205, м.Київ, пр-т Оболонський,12, прим.120
Бажаємо здоров'я04073, м.Київ, вул.Кирилівська,109в/1
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
Бажаємо здоров'я03039, м.Київ, пр-т Науки,4
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,49
693.1 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Леоніда Каденюка(Гагаріна Юрія),2/35
693.3 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, пр-т Воскресенський(б-р Перова),22
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, пр-т Лісовий,39-А
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Октра р-н д/ін. 1 мг/мл, 1 мл № 5?

Придбати Октра р-н д/ін. 1 мг/мл, 1 мл № 5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Октра р-н д/ін. 1 мг/мл, 1 мл № 5 серед різних аптек міста становить 798.96 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Октра р-н д/ін. 1 мг/мл, 1 мл № 5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Октра р-н д/ін. 1 мг/мл, 1 мл № 5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Октра р-н д/ін. 1 мг/мл, 1 мл № 5?” перед замовленням препарату.