Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Небідо р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №1
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004804Код реєстрації UA/2629/01/01
ATC-Класифікатор: Тестостерон
Торгова назва: Небідо
Діюча речовина: Тестостерон
Виробник: Байєр АГ
4,548.70 - 5,139.08 грн

4,548.70 - 5,139.08 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Уколи
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Небідо р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №1 Завантажити інструкцію

Склад:

діюча речовина: тестостерону ундеканоат;

1 флакон містить 1000 мг тестостерону ундеканоату в 4 мл розчину для ін’єкцій (250 мг тестостерону ундеканоату/мл, що відповідає 157,9 мг тестостерону);

допоміжні речовини: бензилбензоат, олія рицинова рафінована.

Показання.

Замісна терапія тестостероном гіпогонадизму у чоловіків за умов підтвердження дефіциту тестостерону клінічно та результатами лабораторних досліджень.

Протипоказання.

Андрогенозалежна карцинома простати або рак грудної залози у чоловіків; пухлини печінки у даний час або в анамнезі; підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого допоміжного компонента препарату. Гіперкальціємія, що супроводжує злоякісні пухлини.

Не застосовувати жінкам.

Спосіб застосування та дози.

Ін’єкцію препарату Небідо (1 флакон містить 1000 мг тестостерону ундеканоату) проводити 1 раз на 10–14 тижнів. При такій частоті ін’єкцій забезпечується підтримка достатнього рівня тестостерону і не відбувається кумуляції препарату.

Початок лікування

Перед початком лікування та на початку застосування слід визначати рівень тестостерону у сироватці крові. Залежно від сироваткової концентрації тестостерону та наявних клінічних симптомів інтервал між першими ін’єкціями може бути коротшим, ніж рекомендовані 10–14 тижнів при підтримуючій терапії, і становити не менше 6 тижнів. Рівноважна концентрація при такій ударній дозі досягається швидко.

Індивідуальне корегування лікування

Необхідно дотримуватись рекомендованого інтервалу між ін’єкціями, що

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦХарківське шосе, 152
АНЦвул. В. Липківського, 23
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Небідо р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №1?

Придбати Небідо р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №1 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Небідо р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №1 серед різних аптек міста становить 4,785.08 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Небідо р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №1, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Небідо р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №1?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Небідо р-н д/ін. 250 мг / мл, 4 мл, №1?” перед замовленням препарату.