Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Бризаль краплі очні 10 мг/мл 5 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010305Код реєстрації UA/14749/01/01
ATC-Класифікатор: Бринзоламід
Торгова назва: Бризаль
Діюча речовина: БРИНЗОЛАМІД
Виробник: Фармак
213.00 - 307.00 грн

213.00 - 307.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: краплі очні
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Бризаль краплі очні 10 мг/мл 5 мл

Склад

діюча речовина: бринзоламід;

1 мл препарату містить бринзоламіду у перерахуванні на 100 % суху речовину 10 мг;

допоміжні речовини: тилоксапол, карбомер (карбопол 974Р), динатрію едетат, бензалконію хлорид, маніт (Е 421), натрію хлорид, 1 М розчин натрію гідроксиду або 1 М розчин кислоти хлористоводневої, вода для ін’єкцій.

Показання

Бризаль® призначений для зниження підвищеного внутрішньоочного тиску при:

▪ очній гіпертензії,

▪ відкритокутовій глаукомі,

▪ у якості монотерапії у дорослих пацієнтів, нечутливих до бета-блокаторів,

▪ у дорослих пацієнтів, яким бета-блокатори протипоказані, або як додаткова терапія при застосуванні бета-блокаторів чи аналогів простагландинів.

Протипоказання

▪ Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату.

▪ Відома підвищена чутливість до сульфонамідів (див. також розділ «Особливості застосування»).

▪ Ниркова недостатність тяжкого ступеня.

▪ Гіперхлоремічний ацидоз.

Спосіб застосування та дози

При застосуванні Бризалю® в якості монотерапії або додаткової терапії доза становить 1 краплю у кон’юнктивальний мішок ураженого ока (очей) 2 рази на добу. У деяких пацієнтів можливе досягнення кращих результатів при закапуванні 1 краплі 3 рази на добу.

У разі заміни іншого офтальмологічного протиглаукомного засобу на Бризаль® слід припинити застосування іншого засобу і розпочати застосовувати Бризаль ®<

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Мукачівська,5А
213.8 грн
Аптека Копійкавул. Княжий Затон, 9
216.41 грн
Аптека оптових цін (Київська 105)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Русової Софії, буд. 3, прим. 204
219.66 грн
АНЦвул. Мейтуса Композитора, 4
222.47 грн
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Полярна,8А
225.2 грн
Аптека оптових цін (Київська 132)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 11
225.3 грн
Аптека оптових цін (Київська 54)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 4, прим. 291
225.6 грн
Бажаємо здоров'я02138, м. Київ, вул.Бальзака 60
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),60/10
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул. Щусєва, 32
Бажаємо здоров'я02147, м.Київ, б-р Шамо Ігоря, 19, прим.4
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Бризаль краплі очні 10 мг/мл 5 мл?

Придбати Бризаль краплі очні 10 мг/мл 5 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Бризаль краплі очні 10 мг/мл 5 мл серед різних аптек міста становить 253.93 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Бризаль краплі очні 10 мг/мл 5 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Бризаль краплі очні 10 мг/мл 5 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Бризаль краплі очні 10 мг/мл 5 мл?” перед замовленням препарату.