Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лінбаг капсули тверді 75 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008310Код реєстрації UA/15586/01/03
ATC-Класифікатор: Прегабалін
Торгова назва: Лінбаг
Діюча речовина: Прегабалін
285.05 - 324.33 грн

285.05 - 324.33 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Лінбаг капсули тверді 75 мг №30

Склад:

діюча речовина: прегабалін;

1 капсула містить прегабаліну 25 мг або 50 мг, або 75 мг, або 100 мг, або 150 мг, або 200 мг, або
225 мг, або 300 мг;

допоміжні речовини: тальк, крохмаль прежелатинізований, крохмаль кукурудзяний; капсула желатинова: желатин, титану діоксид (E 171), заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172)*, заліза оксид чорний (Е 172)**.

* Не міститься у капсулах по 50 мг.

** Міститься у капсулах по 25 та 300 мг.

Показання.

Нейропатичний біль.

Препарат Лінбаг призначають для лікування нейропатичного болю у дорослих при ушкодженні периферичної та центральної нервової системи.

Епілепсія.

Препарат Лінбаг призначають як додаткову терапію парціальних судомних нападів із вторинною генералізацією або без такої у дорослих.

Генералізований тривожний розлад.

Препарат Лінбаг призначають для лікування генералізованого тривожного розладу у дорослих.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або будь-яких допоміжних речовин.

Спосіб застосування та дози.

Дози.

Діапазон доз може змінюватися в межах 150–600 мг на добу. Дозу розділяють на 2 або 3 прийоми.

Нейропатичний біль.

Терапію прегабаліном можна розпочати з дози 150 мг на добу, розподіленої на 2 або 3 прийоми. Залежно від індивідуальної відповіді та переносимості препарату пацієнтом дозу можна збільшити до 300 мг на добу через 3-7 днів, а за необхідності – до максимальної дози 600 мг на добу ще після 7 днів.

Епілепсія.

Лікування прегабаліном можна розпочати з дози 150 мг на добу, розділ

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Аптека Доброго ДняМайдан Незалежності (ТЦ Глобус 1 лінія), Київ
Подорожникм.Київ, Д.Щербаківського,53Д
Подорожникм.Київ, Драгоманова,2А
Подорожникм.Київ, проспект Червоної Калини,75А
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як отримати рецепт на Лінбаг капсули тверді 75 мг №30

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Лінбаг капсули тверді 75 мг №30 можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати рецепт на ліки в Україні щоб купити Лінбаг капсули тверді 75 мг №30 . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Лінбаг капсули тверді 75 мг №30 .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лінбаг капсули тверді 75 мг №30?

Придбати Лінбаг капсули тверді 75 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лінбаг капсули тверді 75 мг №30 серед різних аптек міста становить 292.78 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лінбаг капсули тверді 75 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лінбаг капсули тверді 75 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лінбаг капсули тверді 75 мг №30?” перед замовленням препарату.