Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Фемостон конті таблетки 1мг/5 мг №28
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004853Код реєстрації UA/4837/01/01
598.52 - 705.40 грн

598.52 - 705.40 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Фемостон конті таблетки 1мг/5 мг №28 Завантажити інструкцію

Склад. діючі речовини: естрадіол; дидрогестерон;

1 таблетка містить естрадіолу гемігідрату, мікронізованого, що еквівалентно естрадіолу

1 мг; дидрогестерону, мікронізованого 5 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; гіпромелоза (HPMC 2910), крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат;

плівкове покриття: змішане плівкове покриття Orange I (поліетиленгліколь 400, гіпромелоза (HPMC 2910), заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), титану діоксид (Е 171)).

Показання

Замісна гормональна терапія (ЗГТ) для усунення симптомів, зумовлених дефіцитом естрогенів у жінок у менопаузний період, не раніше ніж через 12 місяців з моменту останньої менструації.

Профілактика остеопорозу у жінок у постменопаузний період при високому ризику переломів. ФЕМОСТОН® КОНТІ слід застосовувати пацієнтам лише у разі непереносимості або наявності протипоказань для застосування інших лікарських препаратів для профілактики остеопорозу (див. розділ «Особливості застосування»).

Досвід лікування жінок віком понад 65 років обмежений.

Протипоказання

• Діагностований у минулому, наявний або підозрюваний рак молочних залоз;
  • встановлені або підозрювані естрогенчутливі пухлини (наприклад рак ендометрія);
  • вагінальні кровотечі нез’ясованого генезу;
  • нелікована гіперплазія ендометрія;
  • активна венозна тромбоемболія в анамнезі (тромбоз глибоких вен, тромбоемболія

легеневих артерій);

• наявність тромбофілічних розладів (нап
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02217, м.Київ, вул.Закревського Миколи,29
586.97 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
629.32 грн
Бажаємо здоров'я02068, м.Київ, пр-т Григоренка Петра,32-Д
587.37 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
588.45 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
591.22 грн
Бажаємо здоров'я02226, м.Київ, вул.Бальзака Оноре де,12
595.16 грн
Аптека оптових цін (Київська 133)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Будищанська, буд. 7Г
598.52 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №17 (ТВА))м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Васильківська, буд. 47/1
599.89 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
604.03 грн
Аптека Копійкавул. Курнатовського, 15
606.05 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
606.28 грн
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
606.66 грн
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
606.74 грн
Аптека оптових цін (Київська 162)м. Київ, Дніпровський р-н, б-р Верховної Ради, буд. 27
607.21 грн
Бажаємо здоров'я03187, м.Київ, вул.Заболотного Академіка,48а
607.59 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Фемостон конті таблетки 1мг/5 мг №28?

Придбати Фемостон конті таблетки 1мг/5 мг №28 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Фемостон конті таблетки 1мг/5 мг №28 серед різних аптек міста становить 633.46 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Фемостон конті таблетки 1мг/5 мг №28, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Фемостон конті таблетки 1мг/5 мг №28?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Фемостон конті таблетки 1мг/5 мг №28?” перед замовленням препарату.